Other lots in this auction
-
#695
“Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.
”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#681
Een kalebasvormige snuffbottle van fijn gesculpteerd ivoor, versierd met een personage.
Un flacon gourde en ivoire finement sculpté, décoration de personnage.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127
Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 150 -
#811
Een verzilverd metalen lampenvoet in empirestijl, versierd met leeuwenkoppen met ringen.
Un pied de lampe en métal argenté, style Empire.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#102Maurice FelbierPeriod: 1903-1991
“Stokrozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Rose trémière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 99 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#407Kaiser
Een lot van negen vogeltjes van biscuit, waarbij acht meerkleurig en één monochroom wit. Allen gemerkt. Het laatste met kleine restauratie.
Un lot de neuf oiseaux en biscuit, dont huit polychromes et un blanc. Ce dernier avec restauration. Marqués.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#39Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#704Maurice Langaskens
“Biddende communicant”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
“Communiant en prière”. Litho. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#631
Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 80 -
#544
“Astre et désastre.” Gemengde techniek op papier. Achteraan onduidelijk gesigneerd.
”Astre et désastre”. Techniques mixtes sur papier. Signature illisible au dos.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#514
“Chinees landschap.” Acryl op scroll. Draagt handtekening.
”Paysage chinois”. Acrylique sur parchemin. Porte une signature.No longer availableDim. B 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
#141Louis Leloup
Een kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160 / 200