#57Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
#484Cornelis“Jonge vrouwen”. Olieverf op paneel Gesigneerd en gedateerd ‘64.
#417Een lot oude soldatenboekjes, mobilisatieboekjes, enz.
#266Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#152Raymond Van HoeckPeriod: 1922-1992“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#486Een metalen walvis op staander. (Enige verfschade).
Baleine en métal sur piétement en fer forgé. Usures.No longer availableDim. l: 141 cmEstimate: € 200 / 250 -
#630Een 18 karaats geel gouden zakhorloge bezet met diamantjes oude slijp, pareltjes en email.
Montre de poche en or jaune 18 K sertie de petits diamants de taille ancienne, de perles et d’émail.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#246Een gefineerde violontafel, versierd met verguld beslag en met marmeren blad.
Table violon en bois de placage aux montures dorées et avec tablette en marbre.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 350 / 400 -
“Petite fille sur une chaise”. Sculpture en bronze foncé. Fonte posthume d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#469P. van der Heijden“Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.
“Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 40 / 50