Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Personages op het erf”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
Henri Van Seben

“Personages op het erf”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.

”Personnages sur la cour”. Aquarelle et gouache sur papier. Signé.
Dim. 42,5 x 37,5 cm
SKU: 2901190684.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #684
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #402

    Een lot van acht verschillende gravures.

    Un lot de huit eaux-fortes différentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #750
    Rosa Ramalho
    Period: 1888 - 1977

    “Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Le Diable”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #445

    Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.

    Un candélabre stylisé en métal chromé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #44
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Gents grootheid leidt haar toekomst”. Houtsnede. Genummerd 19/750, gedateerd 1962 en gesigneerd buiten de plaat.

    ”La grandeur de Gand et son futur”. Une gravure sur bois. Numéroté 19/750, daté 1962 et signé hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #716

    Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.

    Une carpette d’Afghanistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 182 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #753

    “Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.

    ”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #683

    Een groot ei uit malachiet. Met sokkel.

    Un grand oeuf en malachite. Avec socle.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #839

    Een grote houten vogelkooi in de vorm van een kasteeltje met vier torens

    Une grande cage à oiseaux en bois en forme de château à quatre tours.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #607

    “Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 4,9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569

    “Rijstvelden.” Aquarel op papier. Draagt handtekening L. Eland.

    ”Rizières”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: L.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #392

    Een lot kunstboeken: - Walter Ponsaert Wit Zwart, 1991. - “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003. - “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999. - “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990. - “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994

    Un lot de livres portant sur l’art: - Walter ponsaert Wit Zwart, 1991. - “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003. - “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999. - “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990. - “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #307
    Lladro

    Een polychroom porseleinen vaas in art nouveau stijl.

    Un vase en porcelaine style Art Nouveau polychrome.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More