Similar lots by type
-
#242“Lezing bij fakkel met vanitas.” Olieverf op paneel. Vroeg XIXde eeuw.
"Lecture avec la lumière d’une torche avec Vanitas." Peinture à l'huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 70 cmEstimate: € 300 / 500 -
#569Vincent Chenet“Tafereel met boten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Scène de bateau", huile sur panneau, signé et daté '77.No longer availableDim. h45cm x 30cmEstimate: € 40 / 60 -
#582Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985“Moeder met kind”, olieverf op doek, gesigneerd.
"Mère à l'enfant", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h38,5cm x 51cmEstimate: € 50 / 80 -
#187Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#189“Het kaartspel.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Le jeu de cartes." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#374Todor Toby Trendev“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Zicht op Schelle.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
"Vue de Schelle." Huile sur toile. Signée et datée de 1894.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 450 / 550 -
#479“From the golf shadows”. Olieverf op paneel. Gemerkt met etiket en met monogram.
De l'ombre du golf. Peinture à l'huile sur panneau. Marqué d'une étiquette et d'un monogramme.No longer availableDim. 89 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#209Adolphe DillensPeriod: 1821 - 1877“Het beslaan van het paard.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Ferrer le cheval." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#192E. Hirtz“Stilleven met haas, fazant en asperges.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1884.
"Nature morte au lièvre, faisan et asperges." Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1884.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#202Rik Schaepherders“Veldzicht bij Mechelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la campagne devant Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#207Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#184“Gevecht in de herberg.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#244Jules De CortPeriod: 1918-1999“Stilleven met appels.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#135Henri Schouten“Ezel in de stal met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Âne dans l'étable avec des poulets." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 67 cmEstimate: € 600 / 800 -
#94Joz. De SwertsPeriod: 1890-1939“Portret van Jules De Swerts (broer van).” Olieverf op doek. Toegeschreven wegens provenance.
"Portrait de Jules De Swerts (frère de)." Huile sur toile. Attribué en raison de la provenance.No longer availableDim. 123 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199J. Brouwers“Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#214Cor Van Reken“Molen bij een ven bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin près d'un marais au crépuscule". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549K. Blomme“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#181Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#482B. LongTwee kubistische composities. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee pendants.
Deux compositions cubistes. Huile sur toile. Signées. Deux pendentifs.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300 / 400 -
#182Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h73cm x 98,5cmEstimate: € 120 / 200 -
#219“De audiëntie.” Olieverf op doek op paneel.
"L'auditoire." Huile sur toile sur panneau.No longer availableDim. 29,5 x 41 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#486Een Art deco étagere met walnotenfineer.
Etagère art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 178 x b 90 x l30 cmEstimate: € 330 / 350 -
#196Een notenhouten meubel met opzet. Onderaan twee deuren met cassettes onder twee laden en het opzet met gevitreerde deur en spiegel.
Un meuble en noyer exprès. Au bas deux portes avec cassettes sous deux tiroirs et le design avec une porte vitrée et un miroir.No longer availableDim. 130x60x240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#329Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Soldaat uit de eerste wereldoorlog”. Litho.
"Soldat de la Première Guerre mondiale". Lithographie.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 35 / 45 -
#428Drie stenen boeddhahoofden, waarvan één met sporen van verguldsel. Zuid-Oost-Azië.
Trois têtes de Bouddha en pierre dont une avec des traces de dorure. Asie du sud est.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#111Een Jacobean Wainscotstijl armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Rijkgesculpteerde rug met rozetten. Gedraaide poten met H-verbinding. Elegant gebogen armleuningen.
Un fauteuil de style Jacobean Wainscot en chêne sculpté. Dos richement sculpté de rosaces. Pieds tournés avec joint en H. Accoudoirs élégamment incurvés.No longer availableDim. H. 111 cmEstimate: € 500 / 800 -
#338Een paar verzilverd metalen kandelaars met zijden kappen. Elektrische bedrading.
Paire de bougeoirs en métal argenté avec abat-jour en soie. Câblage électrique.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#672CharellEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Service à café et thé quatre pièces en métal argenté sur plateau.No longer availableDim. H: 9-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455Een 24 karaats geelgouden ring bezet met een jade langwerpige steen.
Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre allongée en jade.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 600 / 700 -
#556Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300 / 340 -
#59Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988“Portret van een meisje met bloemenkrans.” Pastel op papier. Gesigneerd.
"Portrait d'une jeune fille avec une couronne de fleurs." Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98Een Vlaams aardewerken jardinière op sokkel. Groen geglazuurd gedecoreerd met blauwe bloemen. Gemerkt I.X.B.
Jardinière flamande en faïence sur socle. Glaçure verte à décor de fleurs bleues. Marqué IXB.No longer availableDim. 103 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#142Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961Landschap, olieverf op doek, zonder titel, mogelijk Kalmthoutse Heidegesigneerd.
Paysage, huile sur toile, sans titre, éventuellement la bruyère de Kalmthout.No longer availableDim. h79cm x b92,5cmEstimate: € 220 / 260

