Other lots in this auction
-
#349Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Dorpszicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
”Vue sur le village”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#240
Een 18 karaats geel gouden geweven ketting met hanger bezet met parels en turkoois.
Une chaîne tissée en or jaune 18 ct avec un pendentif serti de perles et une turquoise.No longer availableDim. 31,80 gEstimate: € 500 / 600 -
#791Val St. Lambert
Twee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurlos en blauw en de andere kleurloos en mauve. Niet gemerkt. De blauwe met kleine schilfer.
Deux vases en cristal taillé, dont un incolore et bleu, l’autre incolore et mauve. Pas de marques. Un éclat au vase bleu.No longer availableDim. 17 & 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#737
Een lot van acht Filipijnse schelpen.
Un lot de huit coquilles des Philippines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#325
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#261
Zeven etuis met telkens vier Sterling zilveren munten, uitgegeven ter gelegenheid van de Olympische spelen te Montreal in 1976. We voegen er een etui met vijf munten met beeltenissen van de Belgische koningen aan toe.
Sept étuis de quatre pièces en argent Sterling, pour l'occasion des jeux Olympiques à Montréal de 1976. Nous ajoutons cinq étuis à cinq pièces avec les représentations de la Royauté belge.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.
”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#193
Een driedelig klokstel van koper en onyx.
Une garniture de cheminée en cuivre et onyx.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#115
Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.
Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 150 / 200 -
#772
Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
Une paire de candélabres en métal laqués noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#814
Twee kandelaars van Val Saint-Lambert, één van kristal, één van glas.
Deux candélabres Val St. Lambert, un en cristal et un en verreNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#570
Een ivoren slavenarmband.
Un bracelet esclave en ivoire.No longer availableDim. 54,37 gEstimate: € 80 / 150