Other lots in this auction
-
#339“Een donkergepatineerde plaasteren jongenshoofd.
Tête de garçon en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#468Een lot van drie Indische bronzen godsbeeldjes.
Un lot de trois statues indiennes en bronze représentant des divinités.No longer availableDim. h: 10, 11 & 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#717Goebel, Germany“Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.
Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 70 -
#79Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.
Un miroir ovale avec un cadre en bois, décoré de motifs dorés.No longer availableDim. 59 x 52 cmEstimate: € 25 / 35 -
#296Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#663Een vaas van rood Muranoglas met meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge à décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#766Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40 -
#55Een 18 karaats roze gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel. Met certificaat.
Un collier en or rouge 18 carats avec un pendentif en or rose serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et une perle. Avec certificat.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 450 / 550 -
#126Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#695Drie oude lederen reiskoffers.
Trois vieilles valises en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#376Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 40 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van +- 0,66 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 1350 / 1450

