#520Een bijzettafeltje van wortelnootfineer met één lade in de gordel en op liervormige poot.
Une table d'appoint en placage de ronce de noyer avec un tiroir dans la ceinture et sur un pied en forme de lyre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#771Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#592Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#66Een Lodewijk XVI hangvitrine met één deur. XIXe eeuw.
#344Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
#207Clovis-Edmond MassonPeriod: 1831-1913“Leeuwin met prooi”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Lionne avec proie . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 600 / 650 -
#677Twee gemberpotten van Chinees porselein met verschillende decors. Eén deksel gelijmd.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décors différents. Un couvercle recollé.No longer availableDim. h: 20 & 23 cmEstimate: € 120 / 10 -
#671Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#407Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
#432“Vissen”. Zeefdrukken.
Une médaille d'argent. Signée. Délivrée par la Franklin Mint.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 320 / 350