#221Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#343Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
#118Prof. Banchini“Moeder met kind”. Een gebeeldhouwd albasten beeld. Achteraan gesigneerd. Firenze, Italië. Eerste helft XIXe eeuw.
Mère à l'enfant . Une statue en albâtre sculpté. Signée au dos. Firenze, Italie. Première moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#51Lot postzegels: bijna alle Belgische reeksen en speciale uitgaven tussen 1941 en 1945 (ook reeks TBC 1939), evenals Frankrijk 1955 (30 zegels, Rotary manco), reeks Olympiade Nederland 1928 (8 zegels), reeksen Helden en Kameraadschap, Deutsches Reich 1939, 1943/1944 (43 zegels).
Lot de timbres: presque toutes les séries belges et éditions spéciales entre 1941 et 1945 (également série TBC 1939), ainsi que France 1955 (30 timbres, Rotary manquant), série Olympiade Pays-Bas 1928 (8 timbres), série Heros et Camaraderie, Deutsches Reich 1939, 1943/1944 (43 timbres).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#440Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
#341Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
#745Calligaris, ItalyEen reeks van zes designstoelen van kunststof en hout, model ‘Basil A’. gemerkt.
Une série de six chaises design en plastique et bois, modèle Basil A . Marquées.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 500 / 600 -
#533Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders.
#135Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een briljant van +- 0,97 ct. Color G. P 2. Met certificaat.
Collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 0,97 ct. Couleur G. P 2. Avec certificat.No longer availableDim. 4,34 gEstimate: € 1100 / 1300