Other lots in this auction
-
#509“Dames”. Aquarel en houtskool op papier. Draagt monogram ‘PvdH’.
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 200 -
#141Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.
Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 305 x 125 cmEstimate: € 60 / 80 -
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 332 x 242 cmEstimate: € 200 / 260 -
#797Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
Un meuble de bar chinois laqué rouge à deux portes et miroir à l’intérieur.No longer availableDim. 97 x 82 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#583Een neksteun van blauw en wit Chinees porselein, gedragen door een liggende vrouwenfiguur.
Un support pour la nuque en porcelaine blanche et bleue de Chine, porté par une figure féminine.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 130 / 160 -
#733Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. H. vitrine 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#383Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
Un lot de neuf livres en relation avec l’architecture et jardins.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#554Roger Dudant“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
”Composition”. Une lithographie. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 58 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#121Een paar houten meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Une paire de pièces de maître en bois. Figures géométriques.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#258Een kruikje, een schaaltje en een kannetje van oud Vlaams aardewerk.
Une petite cruche, un plat et une petite verseuse en faïence des Flandres ancienne.No longer availableDim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 20 / 30

