#450“Leeuwenjacht.” Een miniatuur uit gesculpteerd parelmoer. West-Indisch werk.
“La chasse au lion”. Miniature en nacre sculpté. Travail des Indes.No longer availableDim. 7 x 14,5 cm 56,40 gEstimate: € 100 / 120 -
#347Een lot van vijftien verschillende sigaren- en sigarettendoosjes.
#735Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
#528Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#752Anton Heyboer“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#623Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden in reliëf. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de pièces précieuses en relief. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#503Een kraagvaas en een bord van meerkleurig Imari-porselein. Eind XIXe eeuw.
Un vase à col et une assiette en porcelaine d’Imari polychrome. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm; Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#546Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
#264L. Blanpain“Rijkswachtofficier te paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1887.
”Officier de la Gendarmerie à cheval”. Huile sur panneau. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 28 x 32 cmEstimate: € 180 / 220 -
#104“Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150