#160
Deux bagues en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,08 ct. Et un diamant central de + - 0,93 ct.No longer availableDim. 6,19 gEstimate: € 2700/2900 -
#344
Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
#675
#416
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#446
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#309
Een reproductie van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.
#441Christofle
Een zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.
#343
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
#641
Een kleine fishtank van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Petit aquarium en porcelaine de Canton polychrome et dorée.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#147
#4
#361
Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.No longer availableEstimate: € 45/60