#431Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
#460Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,16 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 300 / 400 -
#673Een waterbuffel en een Geisha van gesculpteerd jade. Op houten sokkels.
#20Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant oude slijp van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 60 / 100 -
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#81Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
Une petite armoire et des livres par Hendrik Conscience.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#651Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.
#441Twee engelenkopjes van gepolychromeerd en verguld hout en een wijwatervaatje van biscuit, eveneens getooid met een engelenkopje.
Deux petites têtes d’anges en bois doré et polychrome et un bénitier en biscuit, également décoré d’une tête d’ange.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#345Een 18 karaats wit gouden Art deco ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en omringd door kleine saffierbaguettes.
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de cinq brillants ayant un poids total de ± 1 ct et entouré de petites baguettes de saphir.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 600 / 800 -
#169“Jezus en Maria-Magdalena”. Olieverf op doek. Naar de Italiaanse School van de XVIIde eeuw.
”Jésus et Marie Madeleine”. Huile sur toile. D'après l’école italienne du XVIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 102 cmEstimate: € 400 / 600 -
#375Een 18 karaats geel gouden broche bezet met saffiertjes en parels. (1 losse en 1 parel ontbreekt).
Broche en or jaune 18 ct sertie de petits saphirs et de perles (1 perle détachée et 1 perle manquante).No longer availableDim. 12,87 gEstimate: € 250 / 350 -
#737Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 55 / 65