#506Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#592Gelakt ladenkastje.
#163Een paar bronzen waterdragers.
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#214R. Dechamps“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#533Een paar jardinières van meerkleurig Chinees porselein met een Cantondecor. Met onderschaal. Onderaan gemerkt.
#443Een grote kandelaar van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.
Un grand candélabre en bois sculpté de style Baroque.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60 / 70 -
#693Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 900 / 1000 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#631Een grote buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 700 / 750