#234Simonne Beardswood“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#408Vijf diverse glazen lampenkappen/lantaarns omstreeks 1920.
#493Een paar borden van Kutaniporselein.
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
#355Pierre BalmainEen vergulde horloge in originele doos en certificaat.
#627Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
#440Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 300 / 400 -
Un lot de bandes dessinées, dont 28 albums de De Rode Ridder, 3 albums de Snoek, 14 albums de Bessy, 3 albums de Karl May, 12 albums de Biggles et 9 albums de Jerom.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#282“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#21Drie Duitse bierpullen van meerkleurig porselein.
Trois pintes à bière d’Allemagne en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 50