#660SwarovskiEen lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schelp, een grote vis op gesatineerde voet, een groepje met drie vissen en twee kleine visjes.
#137“Vrouw met rozen”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina.
#22H. ZondervanEen oude barometer. Werkende staat.
#818Een sobere armstoel met rieten zit.
Fauteuil sobre à siège en osier.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#392Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
#591Een uitgebreid twaalfdelig toiletstel van schildpad met een gegraveerd drakendecor. In etui.
Garniture de toilette douze pièces en écaille avec décor de dragons gravé. Dans l’étui.No longer availableEstimate: € 330 / 400 -
#50Een paar 18 karaats wit en geel gouden art nouveau oorbellen bezet met twee briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune d’époque art nouveau serties de deux brillants et de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 500 / 600 -
#308Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.
#277EdisonEen oude grammofoon met acht rollen en met originele hoorn.
Un harnais en fer forgé du XIXième siècle, sur socle en bois. Complet avec glaive.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#87Koffieservies bestaande uit een koffie- en een theepot, een melk- en een suikerpot van verzilverd metaal, gemerkt EPNS en Sheffield.
Service à café comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait marqué EPNS et Sheffield.No longer availableEstimate: € 100 / 160