#588Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
#773Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.
#121Een oude erfbrief op perkament met betrekking tot een hoeve te Zevenbergen. Vermoedelijk XVe eeuws.
Une ancienne lettre d’héritage sur parchemin en relation avec une fermette à Zevenbergen. Probablement XVième siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#313Een oude polyphoon met een dertigtal platen.
#419William de Gouve de Nunques“Markt”. Tekening op karton. Draagt een monogram en gedateerd 1923.
”Le marché”. Dessin sur carton. Porte un monogramme et daté 1923.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 100 / 140 -
#742Stalen degen.
Rapier en acier.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#152V Hendrickx‘Interieur met gezin’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur et famille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 86,5 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#31Een flesje op schotel van meerkleurig Gouda-aardewerk.
#606Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
#686Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#386Vier kleine wollen tapijtjes.
Quatre petits tapis en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 60