Other lots in this auction
-
#628Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.
Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. 60 x 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#246Een met metaal versterkte eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren en twee laden.
Un buffet en chêne renforcé avec du métal à deux portes a panneau sculptés et deux tiroirs.No longer availableDim. 111 x 129 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#702Alfons Vermeir“Stadszicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ville” Huile sur toile marouflee. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#244Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.No longer availableDim. 110 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#725Een lot oude balg - camera’s in werkende staat. Periode ‘30 - ‘50. Twee camera’s “Agfa Isolette ( jaren ‘50), Twee AGFA Balgcamera’s met Jgstar- lens ( ca. jaren ‘30), een “AGFA BOX 54” ( ca. 1930-33) en twee statiefjes.
Lot de caméras anciennes en état de marche. Période 1930-50 dont deux “Agfa Isolette (années ‘50), Deux AGFA au lentilles Jgstar ( années ‘30), une “AGFA BOX 54” ( ca. 1930-33) et deux statifs.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#178Een zilveren koffiekan met houten handvat. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 700 gram bruto.
Une cafetière en argent avec une poignée en bois. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. Période 1814-1831. 700 g brut.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 300 / 350 -
#577Een sobere klapsecretaire met drie laden onder het blad.
Secretaire à abattant ouvrant à trois tiroir en dessous de l’abattant.No longer availableDim. 98 x 76 cmEstimate: € 100 / 180 -
#351Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#632“Waterlandschap met molen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wiegers.
“Moulin au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Porte une signature: Wiegers.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#111Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.
Une pendule en laiton doré, décoration d’une femme et tambourin.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#803Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#2Een reeks van vier met de hand ingekleurde gravures met Franse zeeslagen uit de reeks ‘France maritime’. Begin XIXe eeuw.
Une série de quatre gravures en couleurs peints à la main représentant une bataille navale français - ‘France Maritime’. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 15,5 x 22 cmEstimate: € 40 / 50

