#214Hendon“Musicerend gezelschap en romantisch koppel”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Compagnie musicale et couple romantique”. Aquarelle sur papier. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#707Bowl van Chinees porselein met famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501Zittende leeuw van gesculpteerd marmer.
#352Een paar grote Delftse dekselvazen. Omstreeks 1900.
Deux vases à couvercle de Delft. Vers 1900.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#794Reproducties van Japanse houtsneden (15 x 19 cm): “The Wave” van Hokusai en een andere. En een Weense gravure met een ruiter (11,5 x 9,5 cm).
Deux reproductions de gravures japonaises (15 x 19 cm): “The Wave” van Hokusai et une autre. Ainsi qu’une gravure viennoise représentant un cavalier (11,5 x 9,5 cm).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#164“Stadswal in Palestina”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en toegeschreven aan B.A. Polenov.
”Les rampes, Palestine”. Huile sur panneau. Porte un monogramme et attribué à B.A. Polenov.No longer availableDim. 15 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#145Een robuuste olmenhouten bank. XIXe eeuw.
#642“Havenzicht”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Nolte.
“Vue de port”. Huile sur carton. Porte une signature: Nolte.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#587Een partij diverse postzegels in 11 albums. 1. Zo goed als leeg album, Europa XIXde eeuw, interessant document maar in slechte staat. 2. Varia Duitsland en Groot-Brittannië. 3. Varia U.S.A., Canada e.a. 4. België omstreeks 1970. 5. Varia Frankrijk en Nederland. 6. België omstreeks 1980, enkele eerstedaguitgaven. 7. Tonga e.a. (Scouting), enkele Belgische e.a. 8. Oostenrijk. 9. België, jaren 70. 10. België, jaren 60. 11. Scouting 1960-1974. Evenals talrijke dozen met losse zegels, gefrankeerde ka(..)
Collection de timbres postes dans 11 albums. 1. Un album presque vide Europe XIXe siècle. Intéressant document mais en mauvais état. 2. Allemagne et Grande Bretagne. 3. U.S.A., Canada e.a. 4. Belgique vers 1970. 5. France, Pays Bas. 6. Belgique vers 1980, quelques éditions premier jour. 7. Tonga e.a. (scouting), quelques belges e.a. 8. Autriche. 9. Belgique, années 70. 10. Belgique, années 60. 11. Scouting 1960-1974. Ainsi que plusieurs boîtes aux timbres dépareillés, cartes affranchies, édition(..)No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#750Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.
“Santa maria”. Bateau en cristal taillé incolore sur socle de présentation. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80 / 120