#219
“De audiëntie.” Olieverf op doek op paneel.
"L'auditoire." Huile sur toile sur panneau.No longer availableDim. 29,5 x 41 cmEstimate: € 300/400 -
#119Kennes
“Zicht op Boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Boom." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 79 cmEstimate: € 100/120 -
#348
Un lot de jouets en tôle composé d'une voiture de course, d'un poussin et d'une grenouille en peluche. Nous y ajoutons une Dinky Toy Ferrari.No longer availableDim. L: 7.5-10 cmEstimate: € 30/35 -
#248
Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.
Christ en croix, statuette en bronze dans un cadre ovale, couverture en velours. XIXème siècle.No longer availableDim. h27cm x b21cmEstimate: € 100/120 -
#683
Antiek gietijzeren boekenpers.
#380
Een parelhalssnoer met verguld slot. Lengte 20 cm.
#262
“Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.
“L'homme au regard fixe”. Huile sur toile. Illisiblement signée. Datée 1937.No longer availableDim. 50x67 cmEstimate: € 120/200 -
#317
Een kelkvaas van geslepen kristal, rood in de massa.
Een eikenhouten trogkast.
#270
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 580/650 -
#61
Een aardewerken tabakspot met geelkoperen deksel. Blauw Lodewijk XV decor met “N° 3”. Vroeg XIXde eeuw.
Un pot à tabac en faïence avec couvercle en laiton. Décor Louis XV bleu au "N° 3". Début XIXème siècle.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 120/200 -
#188
Een paar Venetiaanse luchters met vergulde accenten.
Une paire de lustres vénitiens aux accents dorés.No longer availableDim. (H: 80 cm) x 2Estimate: € 120/200