Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Petite ferme Walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
E. Dabremé

“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.

Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.
Dim. 21,5 cm x 26,5 cm
SKU: 2604220049.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #49
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #532

    Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.

    Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.
    No longer available
    Dim. 67 cm x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    John Permeke
    Period: 1914 - 1993

    “Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Abstrait". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #175

    “Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.

    "Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 113 x 77 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #152
    Piet Volckaert
    Period: 1902-1973

    “Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #359
    Franz De Vadder

    “Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm x 15 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #614
    G. Kimzeke

    “Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Route forestière ». Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569

    “Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.

    "Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #319
    V. Delhaye

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    "Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 27 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #599
    E. Doorenbos

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    "Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
  • #174
    Luc Verlee
    Period: °1939

    “Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229
    P.A. Tom

    “Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #222
    Tuur De Rijbel
    Period: 1927 - 2017

    “Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #172
    Period: 1786 - 1871

    “De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.

    "L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.
    No longer available
    Dim. 123 x 93 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #659

    “Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #382

    “Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    “Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.

    « Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.
    No longer available
    Dim. 51,5 cm x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #214
    Charles Michel
    Period: 1874 - 1967

    “Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 122 x 84 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #372

    “Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #669

    “Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Promeneurs au bord d'un lac". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #602
    Burnett

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 43 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #404
    Philippe Soubiès

    “Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.

    "Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.
    No longer available
    Dim. 29 cm x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #89

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 41,5 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #379
    R. Van Oppen

    “Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 41 cm x 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #322

    “Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #511

    Een paar dekselvazen van chinees porselein met kraanvogels en bomen in het decor.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de grues et d'arbres.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #325
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #45
    Val Saint-Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #36

    Een fraaie zuil van grijsgeaderd marmer.

    Une belle colonne de marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #61

    Een opgezette roofvogel.

    Un oiseau de proie empaillé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.

    Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. 50 x 41 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #63

    Een aardewerken vaas in de stijl van Iznik met een polychroom decor van bladeren en bloemen. Randslijtage.

    Un vase en poterie dans le goût d'Iznik à décor polychrome de feuilles et de fleurs. Usure des bords.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een lot van 11 enkele oorbellen en een hanger van 18 K. bezet met smaragd een parel en fantasiestenen.

    Un lot de 11 boucles d'oreilles simples et un pendentif de 18 carats sertis d'une émeraude, d'une perle et de pierres fantaisie.
    No longer available
    Dim. 8,40 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #571

    Een gebeeldhouwd houten hoofd. Borneo.

    Une tête en bois sculpté. Bornéo.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #365

    Een tabernakeltje uit olijfhout met geslepen glas met verguld metalen kruisbeeldje.

    Tabernacle en bois d'olivier avec verre taillé et crucifix en métal doré.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #406

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir de laine pakistanais noué à la main.
    No longer available
    Dim. 268 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #471

    “Long Life”. Een paar gemberpotten van chinees porselein.

    "Longue vie". Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More