Other lots in this auction
-
#861GaïtaudEen vaas van meerkleurig Baskisch aardewerk met een decor van een herder en dansende personages. Gesigneerd en onderaan gemerkt.
Un vase en faïence basque, décor de berger et de personnages dansants. Signé et marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#535Val St. LambertEen karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
Une carafe et trois verres en cristal de couleur.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#513“De Vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
”Renart le renard”. Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 40 -
#292Raymond Van Haeck“Stilleven met eierdopje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coquetier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424GloriaEen polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt.
Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#67Een lot postzegelboeken bestaande uit:één insteekboek met postzegels uit Zwitserland, Canada, Engeland, Duitsland, diverse,twee voordruk albums met postzegels uit Joegoslavië 1988-1991 en Slovenië 1992-2015,één boek met de UNO-vlaggenreeks en Genève 1971-1979,één insteekboek met postzegels uit diverse landen,één klein mapje met diversen.
Un lot de timbres postes:- un album de collection avec timbres postes de la Suisse, Canada, Angleterre, Allemagne, divers.- deux albums avec timbres postes de la Yougoslavie 1988 - 1991 et la Slovénie 1992-2015.- un album de timbres postes UNO- drapeaux et Genève 1971 - 1979.- un album de collection, divers pays.- un album divers.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#654Pierre Alechinsky“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#368Een paar kelkvazen van gesatineerd glas.
Une paire de calices en verre satiné.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#140Een 18 wit gouden ring bezet met diamantjes en roze saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en zes parels.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de saphirs rose ayant un poids total de ± 0,30 ct et de six perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 850 / 950 -
#839Floris Jespers“Vrouwenportret”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat. Bibl. Griet p. 16.
”Portrait de femme”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche: Bibl. Griet p. 16.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 50 / 80 -
#208“Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.
”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#824Een lithografie met een zicht op Antwerpen naar een werk van Van Neste en twee oude Engelse prenten met scènes van de vossenjacht.
Une lithographie, vue sur Anvers, d’après une oeuvre par Van Neste, et deux anciennes estampes anglaises, scènes de chasse aux renards.No longer availableEstimate: € 60 / 80

