Other lots in this auction
-
#846
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.
“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#418
Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#242Henry Echlin NeillPeriod: 1888 - 1981
“Zicht op de Fauchin te Derry”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Fauchin à Derry”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#317
Twee Afrikaanse rituele beeldjes voorzien van offergaven. Dan (Ivoorkust).
Deux statues de rituels africaines et sacrifices. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#397
Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.
Une relique en bois et métal. Gabon.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#288Keralux
Een achthoekige dekselvaas met ‘Fleur de Saxe’ decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle, décor ‘Fleur de Saxe’. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#539Salvator Dali
“De Bekoring van de H. Antonius”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”La tentation de Saint Antoine”. Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Pierre Joseph Dierckx
“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420 / 480 -
#506
Een Chinees wandrekje van rood en groen gelakt hout in ongelijke niveaus en bovenaan getooid met een bronzen drakenkopje. Eind XIXe eeuw.
Etagère murale chinois en bois laqué rouge et vert. Niveaux inégaux surmonté d’une tête de dragon en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#40
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. bruto: 30,68 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#650
Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
Une petite table à deux tiroirs, style Art Déco.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 220