Similar lots by type
-
#606Heriz
Handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 398 x 299 cmEstimate: € 200/300 -
#232Johann Bernard KlombeckPeriod: 1815 - 1893
“Pratende vrouwen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Herdoekt. Gemonogrammeerd links onderaan.
”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 2500/4000 -
#212Fanny ChurbergPeriod: 1845- 1892
“Hoeves bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘FC 78’. Kleine restauratie rechts.
”Fermettes au clair de lune”. Huile sur toile. Monogramme ‘FC 78’. Petite restauration à droite.No longer availableDim. 63 x 73,5 cmEstimate: € 8000/10000 -
#512Bourgignon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#244
“Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750/1000 -
#282Albert De Deken
“Jongen met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Garçon et petit chien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#574
“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et noeud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 87 x 107 cmEstimate: € 100/160 -
#264
“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200/240 -
#644Vincent De VosPeriod: 1829 - 1875
“Voorstelling met konijnen en een kip”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Représentation de lapins et d’une poule”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 250/350 -
#274Bent LauridsenPeriod: °1926
“Voorlezende grootvader met kleinkinderen”. Olieverf op doek, gemonogrammerd : B.L.
”Grand-père, lecture aux petits enfants”. Huile sur toile. Monogramme: B.L.No longer availableDim. 83 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#288H. Liebar
“Straatzicht”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 60 x 38 cmEstimate: € 70/90 -
#262Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
“Rust en beweging”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repos et mouvements”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 82 cmEstimate: € 80/100 -
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000/4000 -
#182
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600/700 -
#284Seaton
“Sint-Niklaasplaats te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘34.
”Place St. Nicolas à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée ‘34.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#781
Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Trois vases en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40/50 -
#582
“Het damspel”. Olieverf op doek. In de stijl van Charles Mertens (1865 - 1919). Slijtage.
”Jeu de dames”. Huile sur toile.Dans le style de Charles Mertens (1865-1919). Usures.No longer availableDim. 72 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#162Douglas Relf
“Pastorale”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Pastorale”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 200/220 -
#311
Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.
Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.No longer availableDim. h: 33 cm 268,45 gEstimate: € 80/120 -
#459Eddy Thomas
“Schorpioen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scorpion”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80/100 -
#584
Compositie. Olieverf op doek. Draagt een monogram: W.P 54. Achteraan toegeschreven aan W. Paalen.
”Composition”. Huile sur toile. Porte un monogramme: W.P. 54. Dédicace au dos W. Paalen.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 180/240 -
#499
“Vrouwenportret” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 29-7-69.
”Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé et daté 29-7-69.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#159Raphaël LagyePeriod: 1862-1952
“Waterput in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Puit à eau en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140/180 -
#259S. De Gennev....
“Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#804H. Husquin
“Noord-Afrikaans tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
”Scène, Afrique du Nord”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#705
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150/200 -
#21Sadler
Een Engelse porseleinen theepot. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une théière en porcelaine anglaise. Marque sous la base et numérotée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 15/20 -
#854
Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 ct. Helvetia 20 Frank. 1901.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pièce de 21,6 Helvetia 20 Francs. 1901.No longer availableDim. 13,98 gEstimate: € 300/400 -
#411
Een terrine met onderschotel van Frans porselein.
Une terrine et sous-plat en porcelaine française.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#407
Een bureaulamp.
Une lampe de bureau.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40/60 -
#594
Een gesculpteerd houten flesje met een voorstelling van de aanbidding van het Heilig Hart en met een stopje in de vorm van een hoofd. XIXe eeuw.
Un flacon en bois sculpté, représentation de l’Adoration du Sacré Coeur et un bouchon en forme de tête. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 50/60 -
#45
Een 18 karaats geel gouden zegelring met bloedsteen.
Une bague cachet en or jaune 18 ct avec une pierre de sang.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 200/300 -
#538
Twee Chinese juwelenkistjes met opengewerkte plaquettes van jade en met messingen beslag.
Deux coffrets à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 120/160 -
#213
Een klokstel in Lodewijk III stijl geflankeerd door een paar gepatineerd bronzen putti, rozen dragend en gekroond door Cupido.
Une garniture de cheminée style Louis III flanqués par une paire de putti en bronze, roses et couronné par Cupidon.No longer availableDim. h: 50 cm.Estimate: € 3600/3800 -
#387
“Boogschutter”. Een plaasteren beeld met tweekleurig patina.
”Sagittaire”. Une statue en plâtre à patine en deux couleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120