Similar lots by type
-
#216Een koppel waterdragers.
Un couple de porteurs d’eau.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#148Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150 / 170 -
#598Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. h: 25 cm; b: 14 cmEstimate: € 120 / 140 -
#278Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#228Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.
Un buste d’homme en plâtre à patine grise.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#281Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.
Une tête de garçon taille en pierre. Style Classique.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 65 / 80 -
#268Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.No longer availableDim. h: 45 cm; l: 60 cm.Estimate: € 180 / 200 -
#657Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#801Een zittende Boeddha van brons.
Un Bouddha en bronze assis.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 50 -
#623Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
Une statue en bronze représentant trois chinois qui rient.No longer availableDim. l: 35, h: 20 cmEstimate: € 260 / 280 -
#601Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200 / 300 -
#619Een bronzen luchter in Regencestijl met zes dubbele lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#641Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.
Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 150 / 200 -
#857Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
Une statue Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#213Een klokstel in Lodewijk III stijl geflankeerd door een paar gepatineerd bronzen putti, rozen dragend en gekroond door Cupido.
Une garniture de cheminée style Louis III flanqués par une paire de putti en bronze, roses et couronné par Cupidon.No longer availableDim. h: 50 cm.Estimate: € 3600 / 3800 -
#153Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 130 / 150 -
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 180 / 220 -
#118Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000“Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.
”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#728DemanetEen terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
Un buste en terre-cuite. Signature au dos.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#223Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.
Une lampe Art Déco en forme d’une femme et une balle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60 / 700 -
#221Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.
Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 600 / 900 -
#839Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#909Een staande lamp van koper in barokke stijl.
Lampadaire en cuivre de style baroque.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 25 / 35 -
#508Een klein theepotje met warmhouder van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une petite théière avec réchaud en porcelaine chinoise, décor de chiens Fô sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#819Armand“Compositie met viool en kwasten.” Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat. Genummerd 11/150.
”Composition de violons et de brosses”. Une sérigraphie. Signée dans la planche. Numérotée 11/150.No longer availableDim. 44 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#403Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#429Drie kunstboeken:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Zeer goede staat.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.
Trois livres d’Art:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Très bon état.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Très bon état.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Très bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#212Fanny ChurbergPeriod: 1845- 1892“Hoeves bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘FC 78’. Kleine restauratie rechts.
”Fermettes au clair de lune”. Huile sur toile. Monogramme ‘FC 78’. Petite restauration à droite.No longer availableDim. 63 x 73,5 cmEstimate: € 8000 / 10000 -
#241GuerinBelgisch aardewerken vaas met personages en drie handvaten. Gemerkt onderaan.
Un vase en faïence belge à personnages et trois manches. Marque sous la base.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#343Een benen slabestek met zilveren handvaten. Gemerkt 800‰.
Un couvert à salade en os et manches en argent. Marque 800 ‰.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#129“Winters zicht op een havenstadje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernal sur village portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#855Twee oude glazen kaasbellen en vijf glazen schoteltjes.
Deux anciennes cloches à fromage et cinq assiettes en verre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 500 / 600 -
#360Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200


