#19Een antiek kadertje van gefineerd hout, versierd met marqueterie van diverse houtsoorten. XVIIIe eeuw.
Un petit cadre antique en bois de placage, décoration de marqueterie en bois divers. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#173Een paar muzikanten van brons.
#270Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#21Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
#291Salvador Dali“De klaagmuur”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
”Le mur de Lamentation”. Une plaquette en bronze. Avec signature.No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 150 / 250 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#771Een lot van tien tinnen klepkannen.
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. VVS1 en drie rijen briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct VVS1 et trois rangées de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#66Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
#861Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 100