Other lots in this auction
-
#445Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.
Un candélabre stylisé en métal chromé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 45 -
#95Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Un remontoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 16,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#578Een paar balustervazen van Chinees porselein met decors van spelende kinderen in cartouches en met famille-rose motieven.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décors d’enfants jouants et motifs famille-rose.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#354Louise Minne“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#512“Ya Tassenote.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Frank Will.
”Ya Tassenote”. Huile sur toile. Porte la signature: Frank Will.No longer availableDim. 52 x 62 cmEstimate: € 250 / 300 -
#431Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
Une paire de Yorkshire terriers en faïence. Travail Italien.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#96Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade in de gordel.
Un buffet en chêne à deux portes et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 101 x 128 x 47 cmEstimate: € 50 / 100 -
#722Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.
Un petit bol à thé et soucoupe en porcelaine de Chine, décor bianco-sopra-bianco et une scène de personnages polychrome. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#661Een lot van drie verschillende snuffbottles, waarbij twee van cloisonné op geel koper en een met een volledig emaildecor. Allen gesigneerd onderaan.
Un lot de trois flacons, dont deux en cloisonné sur cuivre jaune et un en décor émail complet.No longer availableDim. h: 6,5 - 7 cmEstimate: € 150 / 200 -
#588Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180 / 200 -
#640Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#273Een milieu-de-table van aardewerk van Rouen, bestaande uit een terrine met onderschotel.
Un milieu-de-table en faïence de Rouen, comprenant une terrine avec sous-plat.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 100

