#823Een lichtbak met glas in lood raam voorstellend Antwerpen met kathedraal.
#877JunghansEen regulateur in gebeeldhouwd houten kast. In werkende staat.
Un régulateur en bois sculpté. En état de marche.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 25 / 35 -
#662Eugène Antoine S. LavieillePeriod: 1820 - 1889“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 57 cmEstimate: € 200 / 220 -
#500Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
#766Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
#258Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
#27Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
#528Een paar clowns van Murano glas.
#466Twee Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine.No longer availableDim. 94 x 99 & 105 x 73 cmEstimate: € 20 / 30 -
#173Een paar muzikanten van brons.
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50