#36Period: Vijf tVijf tinnen sierschotels waarvan een grote en twee iets kleinere wapenschotels, twee borden met middeleeuwse portretten op het plat.
#154Theodore VerschaerenPeriod: 1874-1937‘Bedrijvigheid aan de kade’, een monochrome ets. Getekend; Theod. J Verschaeren. Niet genummerd.
#147DoyenEen set van 2 vazen, hyalietglas, met bloemen beschilderd.
#119Een lotje Karlsbader porselein.
#312Een lot van 5 porseleinen clowns in hun originele verpakking.
#31Studio CelliniEen geglazuurd metalen bord met abstract decor. Achteraan gesigneerd Cellini. Rame D’arte, Pesaro Italie.
A bronze statue of a naked man, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60