Other lots in this auction
-
#805
Een bord van Imariporselein. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#152
“Moeder met kinderen aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfants auprès de l’âtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#314
Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#890
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 5 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste de ± 5 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#478
Een vaas van kleurloos halfkristal met een gesatineerd decor van vogels.
Un vase en demi-cristal incolore, décor satiné d’oiseaux.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#146
Een eikenhouten tinkast met onderaan drie laden en drie deuren.
Un vaisselier en chêne à trois tiroirs et trois portes dans la partie basse.No longer availableDim. h: 199 cm x l: 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345
Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. Bovenkant ligt getrokken.
Une commode en chêne style Régence à trois tiroirs. La partie supérieure légèrement courbée.No longer availableDim. 80 x 124 x 55 cmEstimate: € 100 / 140 -
#216
Een grote eikenhouten garderobe in Lodewijk XV-stijl met drie deuren en een gebogen kap.
Une garde-robe en chêne style Louis XV à trois portes et une coiffe courbée.No longer availableDim. 228 x 206 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#621Ludo Giels
“De secretaresse”. Een kunstwerk, opgebouwd uit onderdelen van een schrijfmachine. Gesigneerd.
”La secrétaire”. Une oeuvre d’art, faite à partir de pièces d’une machine à écrire.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#207Val St. Lambert
Een obconische siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal, versierd met een verguld engelendecor. Onderaan gemerkt en genummerd 46/50.
Un vase conique sur pied en cristal taillé rouge et incolore, décor d’anges dorés. Marque sous la base et numéroté 46/50.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#417
Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#889
Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50 / 70