#614“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
#343Zeiss Ikon“Zeiss-Ikon Contessa 35”. Een vintage camera in bijbehorend lederen tas. Made in Germany, genummerd W85691.
"Zeiss-Ikon Contessa 35". A vintage camera in its original leather case. Made in Germany, numbered W85691.No longer availableDim. 10 x 14cmEstimate: € 50 / 100 -
#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 34cmEstimate: € 125 / 175 -
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#122Louis van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 58cmEstimate: € 150 / 250 -
#215Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
#293Een houten crucifix met corpus.
#339‘Dorpszicht met figuren’, olieverf op doek, draagt een handtekening.
"Village View with Figures," oil on canvas, bears a signature.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 30 / 50