#631Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
#446AfghanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An oriental woolen carpet. Hand knotted.No longer availableDim. 320 x 260 cmEstimate: € 100 / 120 -
#245Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
#677Val Saint LambertEen groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#99“Landschap met boerderij en schaapherder”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#456ShirvanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#674HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#611Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.
#357Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.
An oak wardrobe, 2 doors with sculpted lines and 2 drawers at the bottom.No longer availableDim. 224 x 54 x 158cmEstimate: € 120 / 200