Other lots in this auction
-
#688Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#362“Mediterraan zicht.” Olieverf op paneel.
"Vue méditerranéenne." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 32 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#640Een Chinees bijzetmeubeltje met lakwerk en met pietra dura personages in het blad en de gordel, voorzien van een lade. Vier gebogen poten.
Meuble d’appoint chinois en laque décoré de personnages en pierre dure dans la tablette et dans la ceinture. Un tiroir, quatre pieds volutes.No longer availableDim. 40 x 51 x 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668Een grote en een kleine klepkan, een zoutvaatje, een pepervaatje en een zalfpotje. Tin uit de negentiende eeuw.
Un grand et un petit pot à couvercle, une salière, une poivrière et un pot à pommade. Etain du XIXe siècle.No longer availableDim. H: 5-25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#436Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
Un tapis de laine persan noué à la main. avec un arbre fleuri avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 190 x 120 cmEstimate: € 140 / 180 -
#488Een antieke vaas van grijsblauw geglazuurd Chinees porselein. De bolle buik versierd met twee draken. Bodem met een sterretje.
Un vase ancien en porcelaine de Chine émaillée gris-bleu. La panse convexe ornée de deux dragons. Fond avec une étoile.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#246Een ronde notenhouten ontbijttafel met centrale vierpoot. Tijdperk Victoria. Verlengbaar, maar zonder verlengstukken.
Une table de petit-déjeuner ronde en noyer avec un pied central quadripode. Epoque Victoria. Extensible, mais sans allonges.No longer availableDim. H. 78, Ø 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#545ImperialEen driedelig klokstel van koper en albast gedecoreerd met hanenkoppen en zamakken saters, kandelaars met zeven lichtpunten.
Garniture de trois pièces en cuivre et albâtre à décor de têtes de coqs et de satyres en régule, bougeoirs à sept points lumineux.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
#136Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
Petite commode en noyer à trois tiroirs avec manches en bronze. Angleterre, époque George Ier.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#486Oosters handgeknoopt tapijt wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 364 x 248 cmEstimate: € 200 / 300 -
#587Een grote porseleinen schotel met een reliëfdecor van narcissen.
Grand plat en porcelaine à décor en relief de jonquilles.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#458“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Berger". Sculpture en régule patiné marron sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 180 / 200

