Other lots in this auction
-
#233
Een lot bestaande uit een lage zilveren kaarsenhouder, een 800‰ zilveren lepel, een 833‰ theezeefje en een potje 830 samen 145 g. We voegen er een verzilverd kopje met schoteltje en een verzilverd montuur met hondje aan toe.
Un lot composé d'un bougeoir bas argent, d'une cuillère en argent 800‰, d'une passoire à thé 833‰ et d'un pot 830 ensemble 145 g. On rajoute une tasse en métal argenté avec soucoupe et une monture en métal argenté avec chien.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#446Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200 / 250 -
#132A. Vaes
“Hoevezicht met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue de la ferme avec des fleurs. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#148
“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
Djinn. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Pierre - Jules Mene.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 360 / 400 -
#232Verheijen
“Bosbouwers”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Restauratie.
Forestiers. Huile sur toile marouflée. Signée. Restauration.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Kapel van de Oudenberg te Geraardsbergen” & “Binnenhof”. Twee etsen, beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 29/100 & 21/100. Vlekjes.
Kapel van de Oudenberg in Geraardsbergen & Binnenhof. Deux eaux-fortes, toutes deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 29/100 et 21/100. Taches.No longer availableDim. 32?5 x 31 & 27,5 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#321Capodimonte
“Clown met poedel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Clown avec caniche. Un groupe de faïence italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 45 / 55 -
#277
“Leeuwin”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd ‘Fagotto’. Kleine schilfer onderaan.
Lionne. Une statue en terre cuite patinée. Signée 'Fagotto'. Petit éclat en bas.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#298
Een paar antieke koperen olielampjes.
Une paire de lampes à huile en laiton antique.No longer availableDim. h: 25 & 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#581
Een Chinees juwelenkastje met messingen monturen en met gesculpteerde jade plaquettes.
Une boîte à bijoux chinoise avec des cadres en laiton et des plaques de jade sculptées.No longer availableDim. 28 x 18 x 15 cmEstimate: € 120 / 150 -
#248Sphinx / Petrus Regout
Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit twee kraagvazen en een dekselvaas met Chinese decors. Onderaan gemerkt.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée de deux vases à collerette et d'un vase à couvercle à décors chinois. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429
“White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.
Blanc. Signature et date '79 au verso.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 100 / 120