#299Frans Steens“Tijl en Nele te paard”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.
"Tijl et Nele à cheval". Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 60 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#405Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
#695Een antiek Aziatisch houten kistje met ijzeren hengsels.
#335Een smeedijzeren inktstelletje met drie glazen inktpotjes en twee pennen in houder.
#33“Lilac time - Empire”.Een porseleinen theepot met meerkleurig bloemen. Onderaan gemerkt.
#526NaïnEen handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
#524Een opgezette roofvogel op tak.
#401“Het echtpaar”. Een groepje van Chinees porselein.
#308“Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.
#519“Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).
#398Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
#165“La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.
"La bonne recette". Statue en bronze à patine brune d'après l'oeuvre d'Emile Carlier.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2000 / 2200