Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Pilot.” Een beeld van zamak op houten sokkel. Naar Raphanel.
“Pilot.” Een beeld van zamak op houten sokkel. Naar Raphanel.
“Pilot.” Een beeld van zamak op houten sokkel. Naar Raphanel.

“Pilot.” Een beeld van zamak op houten sokkel. Naar Raphanel.

"Pilote." Une statue de régule sur un socle en bois. D’après Raphanel.
Dim. h 64 cm
SKU: 3101230627.
Category: Zamak.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #627
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #263

    “Victime du Devoir.” Beeld van zamak. Draagt handtekening Emile Laporte.

    "Victime du Devoir." Statue de zamac. Porte la signature Emile Laporte.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    Beeldje dame met zwaard, zamak op houten voet.

    Figurine d’une dame à l'épée en régule sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h47cm x Ø15cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #161
    Léopold Harzé

    “Gros-René & Marinette” lot van 2 bronzen beeldjes, gesigneerd Leop. Harzé. Gegoten door Cie des Bronzes Bruxelles.

    "Gros-René & Marinette" lot de 2 statuettes en bronze, signées Léop. Harze. Fonte par la Cie des Bronzes Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h29cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #626

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    Une table ronde en bois avec pied central.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #158
    Victor Paillard & Romain, Paris

    Een driedelig klokstel van brons en zwart marmer. De pendule versierd met een beeld van een spinnende jonge vrouw, naar Mathurin Moreau, de kandelaars in de vorm van kruikdraagsters naar Grieks voorbeeld. Goede staat, met slinger en sleutel. Frankrijk, XIXde eeuw.

    Une garniture de cheminée en trois pièces en bronze et marbre noir. La pendule ornée d'une statue de jeune femme filante, d'après Mathurin Moreau, les bougeoirs en forme de porteurs de cruches d'après un exemple grec. Bon état, avec balancier et clé. France, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #458

    Zeldzaam Booms vaasje in blauw glas met gouden design, label “handpainted in Boom”.

    Rare vase de Boom en verre bleu à décor doré, étiquette "handpainted in Boom".
    No longer available
    Dim. h17cm x Ø14cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #262

    “Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.

    “L'homme au regard fixe”. Huile sur toile. Illisiblement signée. Datée 1937.
    No longer available
    Dim. 50x67 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #324

    Een rechthoekig doosje wit gelakt buxushout, met op het deksel een uitgebreid rivierlandschap in een golvende omlijsting. Binnenin lichtblauw gelakt. XIXde eeuw.

    Une boîte rectangulaire en buis laqué blanc, avec un vaste paysage fluvial dans un cadre ondulé sur le couvercle. Peint en bleu clair à l'intérieur. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 3,5 x 9,5 x 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #153
    Emile Picault

    “Opus Improbum Omnia Vincit”, beeld in gepatineerd brons, gesigneerd.

    « Opus Improbum Omnia Vincit », sculpture en bronze patiné, signée.
    No longer available
    Dim. h35cm x b13,5cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #228

    Een gedetailleerde miniatuurploeg van brons, geciseleerd en bruin gepatineerd.

    Une charrue miniature détaillée en bronze martelé et patiné brun.
    No longer available
    Dim. L.24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #526

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.
    No longer available
    Dim. 305 x 222 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #677
    Judeco Belgium

    Tafellamp van koper, gemarkeerd.

    Lampe de table en cuivre, marquée.
    No longer available
    Dim. h43cm x Ø17cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #441

    “Verborgen figuren.” Keramisch werk.

    "Personnages cachés". Sculpture en céramique.
    No longer available
    Dim. 22 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More