Other lots in this auction
-
#467
Drie albums met gebundelde uitgaven van “Le journal de Mickey”. 1961, 1962 en 1963.
Trois albums comprenant des éditions reliées du “journal de Mickey”. 1961, 1962 et 1963.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#284Koers
“Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#711
Een theekommetje met bordje met een decor van een vrouw en een waterbuffel in een landschap. Tijdperk Qianlong.
Un petit bol à thé et soucoupe, décor d’une femme et d’un buffle dans un paysage. Période Qianlong.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 100/120 -
#411
Drie schoteltjes en vier kopjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors. XVIII en XIXe eeuw. Enkele haarscheurtjes.
Trois sous-tasses et quatre tasses en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs. Quelques cheveux.No longer availableDim. Ø: 7 - 13,5 cmEstimate: € 100/120 -
#884Victorinox
Een groot gemotoriseerd Zwitsers zakmes als toonzaaldisplay. In werkende staat.
Un grand canif suisse motorisé en display pour showroom. En état de marche.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#559
“Muzikanten.” Acryl op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening. Vervorming van het doek.
”Musiciens”. Acryl sur toile marouflée. Porte une signature. La toile est déformée.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#540Gabbeh
Een Iraans wollen tapijt.
Un tapis d’Iran en laine.No longer availableDim. 193 x 141 cmEstimate: € 200/240 -
#627
“Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4,8 cmEstimate: € 80/120 -
#405
Een rond houten wandklokje.
Petite pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#342
Een vergulde spiegel in barokke stijl.
Un miroir doré , style Baroque.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 60/80 -
#603
“Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,6 cmEstimate: € 80/120 -
#775
Art - Deco vaas in booms glas met geometrische versiering.
Un vase en verre de Boom, décorations géométriques.No longer availableDim. H:15 cm diam. 17 cmEstimate: € 26/28