#769Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#468Een paar gebeeldhouwde Afrikaanse bustes van hardhout.
#560Een verlengbare eikenhouten tafel. Vendée, Frankrijk, tijdperk Louis-Philippe
Table à allonges en chêne. Vendée, époque Louis-Philippe.No longer availableDim. Ø 116Estimate: € 180 / 240 -
#256Een hoge mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.
#592Een bolle lantaarn van brons en glas.
#50Een topaas van 12 ct.
Topaze de ± 12 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 200 / 300 -
#595Een mahoniehouten compactum wardrobe met twee grote deuren langs een centraal compartiment met vijf laden en twee deurtjes. XIXe eeuw.
Compactum Wardrobe en acajou ouvrant à deux grandes portes latérales et à cinq tiroirs et deux portes dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 205 x 228 x 54 cmEstimate: € 400 / 600 -
#457Een bronzen meeuw met een klavertje vier. Gemonogrammeerd.
Mouette en bronze portant un trèfle à quatre feuille. Monogrammée.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#443“Diana”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
“Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 150