#337Twee boeken over sport. Benno Wauters, “De Flandriens”. Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-F° (met voorwoord van Michel Wuyts). Marc Mercy, “Sportissimo, 100 jaar sportwereld”. Ed. Uigeverij Kanibaal voor Het Nieuwsblad 2012. In-F°.
Two books about sports. Benno Wauters, "De Flandriens". Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-Folio (with a foreword by Michel Wuyts). Marc Mercy, "Sportissimo, 100 years of the sports world". Ed. Uigeverij Kanibaal for Het Nieuwsblad 2012. In-Folio.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#317Lot verzilverd metaal: een boterpot, een doosje en een coupe met onderschaal.
#31Een metalen beeld van een smid aan het aambeeld.
#428‘Hop’“On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.
"On S’Adore." Sculpture in wood and earthenware. Monogrammed 'Hop' or 'VHop.' Dated 2005.No longer availableDim. 26 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#478Mbulu Ngulu reliekbeeld van koper op hout. Kota, Gabon.
Mbulu Ngulu copper reliquary figure on wood. Kota, Gabon.No longer availableDim. H. 64,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#107Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468Terracotta hoofd. Toegeschreven aan Nok.
Terracotta head. Attributed to the Nok people.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 75 -
A lot of 6 silver signet rings, some seals engraved with garnet. Archaeological finds, Roman.No longer availableDim. 75,25 gEstimate: € 200 / 300