#662Een vaas van Murano glas.
A vase made of Murano glass.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236Een houten Louis XVI-stijl halkastje met 7 laden en bronzen elementen versierd.
A wooden Louis XVI-style hallway cabinet with 7 drawers decorated with bronze elements.No longer availableDim. 101 x 30 x 39cmEstimate: € 120 / 180 -
#555Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#495Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
A pair of Chinese porcelain lidded vases.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 380 / 420 -
#88Bert Nienhuis De DistelPeriod: 1890-1919Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.
A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø20cmEstimate: € 150 / 200 -
#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#360Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.
Three different silver brooches each set with a cameo.No longer availableDim. 30,70 gEstimate: € 80 / 120 -
#295Een Romeins Militair diploma replica op bronzen plaquette met inscriptie.
#362‘Kongolees dorpszicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
#107Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120