#577Een lampenvoet van metaal in de vorm van een vuurtoren. Gemaakt van twee obussen.
A metal lamp base in the shape of a lighthouse. Made from two shell casings.No longer availableDim. H. 113 cmEstimate: € 80 / 100 -
#240Meister SingerEen roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. Type Nr 01. BM302. Aankoopdatum 9-2-2008. In originele doos met aankoopbewijs.
#363Een lot van 33 strips en comics bestaande uit 5 Lucky Luke’s, 6 Buck Danny’s, 4 x De Timoers, 9 comics waaronder Superman, Korak e.a., 1 boek over Star Wars en 8 chromoalbums van superchocolade Jacques.
A lot of 33 comic books including 5 Lucky Luke, 6 Buck Danny, 4 x De Timoers, 9 other comics such as Superman, Korak, etc., 1 book about Star Wars, and 8 sticker picture books of superchocolate Jacques.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#608Dubbele verzilverde kandelaar gemonteerd op een draak. Indonesië.
#520Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,75 ct. FVVS1.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.75 ct, FVVS1.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 800 / 900 -
#518Bronzen beeld van een maraboe.
#230Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#411Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.No longer availableDim. h 30 x l 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Mangin Charles.
"Hunting still life." Oil on panel. Signed by Mangin Charles.No longer availableDim. 57 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291BeautycordEen oude Beautycord 120, Japan 1955, Medium formaat camera. Met originele lederen draagtas.
An old Beautycord 120, Japan 1955, Medium format camera. With original leather carrying case.No longer availableDim. 14 x 10 x 9 cmEstimate: € 60 / 80