#282R. Gevaert‘Scheepswerf’, olieverf op board getekend R. Gevaert.
'Shipyard', oil on board, signed R. Gevaert.No longer availableDim. h 48 x b 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471Enrique BrogliaEen deels verguld bronzen sculptuur op marmeren voet, Enrique Broglia. Gesigneerd.
A partially gilded bronze sculpture on a marble base, by Enrique Broglia. Signed.No longer availableDim. h 24 x 23 x 23 cmEstimate: € 500 / 700 -
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#657Een faux-bamboo kapstok met hoedenplank. Massief messing. Ca 1950. 10 haken.
#457‘Zittende Buddha op een tempelleeuw’. Een beeld van gepolychromeerd brons.
'Sitting Buddha on a temple lion.' A statue made of polychrome bronze.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#590Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.
An 18 kt white gold ring set with a central blue topaz of approximately 3.35 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.47 ct. With certificate.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#145Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Pair of wall candlesticks decorated with porcelain parrots after the baroque.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#17Een lot van acht oudere koperen kandelaars bestaande uit vier sets van twee.
A lot of eight older brass candlesticks consisting of four sets of two.No longer availableDim. h 35 x Ø 18.5 cmEstimate: € 40 / 60