#645J. Joz. JacopsPeriod: 1887 - 19??‘Steegje te Lier’, olieverf op paneel, getekend J. Joz. Jacops.
#288Wiskemann, BruxellesEen lot van 6 Wiskemann serviesstukken bestaande uit sauskommen, dienbladen en theekannetje.
A set of 6 Wiskemann tableware pieces, including sauce boats, trays, and a teapot.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#595Een vintage metalen en houten opbergkoffer.
A vintage metal and wooden storage trunk.No longer availableDim. 34 x 72 x 36cmEstimate: € 60 / 80 -
#78ManganiEen porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet.
#398MamodEen stoomauto, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, Verenigd Koninkrijk.
#255Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#94Jozef Tilleux“Binnenvaart.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1928.
"Inland shipping." Oil on canvas. Signed. Dated 1928.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#272E. Braat‘Nature Morte’, olieverf op doek met een fazant en een konijn, getekend E. Braat.
"Still Life," oil on canvas with a pheasant and a rabbit, signed by E. Braat.No longer availableDim. h 65 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Jules Dubois“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.
"Harbor View." Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
A mahogany table with harp-shaped legs in the English style.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#444Luc Heirbaut“Surrealistisch portret”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Surrealist portrait". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 39 x 39cmEstimate: € 120 / 180 -
#63Wiskemann, BruxellesEen verzilverd bestekdoos gemerkt Wiskemann, bestaande uit 12 lepels en 12 vorken, bijgevoegd 6 en 2 koffielepeltjes.
A silver-plated cutlery set by Wiskemann, consisting of 12 spoons and 12 forks, accompanied by 6 and 2 coffee spoons.No longer availableEstimate: € 100 / 120