#591Een lot van 6 Egyptische Scarabeeën in diverse formaten, uit onder meer speksteen en hout gesculpteerd met hiërogliefen. Bijgevoegd 2 Egyptische kralen met inscripties.
#362‘Kongolees dorpszicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
#250ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.No longer availableDim. bruto: 43,60 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#219Jozef Adriaan Callaerts“Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 54 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#585Een Art Nouveau luchter met glaspasta coupe en 1 lichtpunt.
#30Een 18 K geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
An 18K yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.18 ct.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 250 / 300 -
#93Een porseleinen theeserviesje, P. Pastaud, Limoges France bestaande uit 1 dienblaadje, 1 schenkkannetje, 8 kleine tasjes en 4 goudkleurige zwaantjes.
A porcelain tea set, P. Pastaud, Limoges France, consisting of 1 tray, 1 jug, 8 small cups, and 4 gold-colored swans.No longer availableDim. h 14 x Ø 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428‘Hop’“On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.
"On S’Adore." Sculpture in wood and earthenware. Monogrammed 'Hop' or 'VHop.' Dated 2005.No longer availableDim. 26 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een bronzen hoofd van een bebaard figuur met opening aan bovenzijde en 2 kleine gaatjes aan de zijkant.
A bronze sculpted head of a bearded figure with an opening at the top and 2 small holes on the side.No longer availableDim. 10cmEstimate: € 60 / 80