#321Ed. Henri Bertels“La Belgique et la Guerre”. Een vierdelige boekenreeks, gedateerd 1920-1923, Bruxelles.
"La Belgique et la Guerre" - A four-part book series, dated 1920-1923, Brussels.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#11Een kleine zilveren kandelaar, 75 gram totaalgewicht met gevuld voetje, gemerkt met Duitse keuren en het gehalte 925.
A small silver candlestick, 75 grams total weight with a filled base, marked with German hallmarks and the fineness of 925.No longer availableDim. 925‰ h 4.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#77Een lot van 3 beelden in messing op houten sokkel.
A lot of 3 brass sculptures on wooden bases.No longer availableDim. h 49.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#642Constant De BusscherePeriod: 1876-1951‘Landbouwer met trekpaarden’, ets op papier, getekend buiten de plaat De Busschere, 9/100.
"Farmer with Draught Horses", etching on paper, signed outside the plate De Busschere, 9/100.No longer availableDim. 37 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423PunuEen gepatineerd uit hout en textiel gesculpteerd masker. Origine Punu, Gabon.
A patinated wooden and textile sculpted mask. Origin Punu, Gabon.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 75 / 125 -
#55Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
#441“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
#522Martin Veyron. Bernard Lermite“Bernard Lermite”, een lot van 6 strips door Martin Veyron. Hardcover, FR, reeks 1-5 & 7.
"Bernard Lermite", a lot of 6 comics by Martin Veyron. Hardcover, FR, series 1-5 & 7.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#665Een schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor binnen een powder blue rand. Hoge zool.
A Chinese porcelain dish with a famille rose decoration within a powder blue border. High base.No longer availableDim. H. 6 x 28 cmEstimate: € 40 / 60