Similar lots by type
-
#452“Bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
“Village de montagne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Een Chinese prent van een wijze. Gemengde techniek op papier.
Estampe chinoise représentant un sage. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#159Jef VaesPeriod: °1920“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#162Hilde Hendrickx“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Hilde Hendrickx“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableDim. 109 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#798Harry EliottPeriod: 1882 - 1959“De uit de hand gelopen vossenjacht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“ La chasse aux renards”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#349Smolders“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 200 / 250 -
#12L. Foster“Stadszicht met de Burggracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#354Jef Wauters“De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 26, 5 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#786Mariette De Meulder“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319H. Opdebeeck“Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#432“Ploeger bij valavond”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Laboureur au crépuscule”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#124Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960“Bloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#800“Egyptische fantasiewereld”. Pastel op papier.
“Monde Fantastique Egyptien”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#339Gust Dierickx“Landbouwer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.
“Paysan”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘56.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#797Julien t ‘FeltPeriod: 1874 - 1933“Dorpsfeest”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Fête de Village”. Crayon sur papier. Signé et daté en 1930.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164Hilde Hendrickx“Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Tournesols”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267F. V. D. Hofstade“Stilleven met afrikaantjes”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux soucis”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#43Een paar cachepots van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor in cartouches op kobaltblauwe fond en versierd met vrouwenhoofden in reliëf.
Paire de cache-pot en porcelaine polychrome et dorée décorée de fleurs dans des cartouches sur fond bleu cobalt et de têtes de femmes en relief.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#431Twee oude bajonetten, waarvan één van Carl Eickhorn. Slijtage.
Deux anciennes baïonnettes dont une de Carl Eickhorn. Usures.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#688Een lot van drie stolpen met o.a de heilige familie. Eén stolp met een sterbarstje.
Lot de trois globes en verre contenant e.a. une Sainte Famille. Une globe avec une étoile.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#784Een grote en gevarieerde partij tinnen voorwerpen, bestaande uit schotels, schalen, theepotten, mosterdpotjes, zoutvaatjes, een kandelaar, enz.
Grand lot d’objets e étain dont des plats, des assiettes, des théières, des moutardiers, des salières, un candélabre etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#510Een plantenstaander van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Piédestal en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#639Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.
Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#577Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 400 / 600 -
#426Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 303 x 198 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Eugène Lanceray“Koppel in een paardenslee”. Brons. Gemerkt in cyrillisch: Lepil E. Lanceray. Gieterijmerk: N. Stange.
“Couple dans un traîneau”. Bronze. Marque cyrillique: Lepil E. Lanceray. Marque de fonderie: N. Stange.No longer availableDim. H. 14, L. 31 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#95Guerlain SalimarEen eau de toilette en een geparfumeerde poeder van twee maal 125 ml.
Eau de toilette et poudre parfumée, deux fois 125 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#185Een groot lot factisses van o.a. Armani, Chloé, enz.
Grand lot de factices par e.a. Armani, Chloé, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#519Watanabe NobukazuPeriod: 1872 - 1944“Notheater”. Een Japans triptiek met houtsneden. Meiji.
“Théâtre No”. Triptyque japonais aux gravures sur bois. Période Meiji.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 100a / 150

