Similar lots by type
-
#209
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#607
Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.
Deux statues de jardin, l’une en forme d’un rat tenant un verre, l’autre d’un lapin tenant une pipe.No longer availableDim. h: 45 & 44 cmEstimate: € 300 / 320 -
#602
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#111
Een geslepen kleurloos kristallen siervaas met inscriptie ‘Edmond Van den Boom’. In smeedijzeren staander, versierd met rozen.
Vase en cristal taillé incolore à l’inscription”Edmond van den Boom”. Dans un support en fer forgé décoré de roses.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#449
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableDim. 25 x 22 cm -
#356
Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#295
Een mahoniehouten staande klok in de vorm van een gerainureerde zuil. Engeland (?), omstreeks 1880.
Horloge de vestibule en acajou en forme de colonne rainuré. Angleterre(?), vers 1880.No longer availableDim. 245 x 60 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#479
“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
“Krishna et des femmes”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78
Drie gordijnbakken van gepatineerd hout en zink.
Trois cages à draperies en bois patiné et zinc.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 100 / 150 -
#56
Een paar wingbackfauteuils van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, de bekleding met vlinders en bloesems. Enkele vlekken.
Paire de fauteuils à oeillères en bois doré de style Louis XVI. Couvertures aux papillons et fleurettes. Quelques taches.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 200 / 240 -
#499
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#451
Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, Roosevelt, Churchill & Montgomery.
Quatre verres à décor taillé représentant Eisenhower, Roosevelt, Churchill et Montgomery.No longer availableEstimate: € 32 / 38 -
#485
Terracotta figuur. Rood patina.
Figure en terre cuite à patine rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#297
Een paar cassolettes van biscuit, versierd met scènes van putti met bloemen in reliëf en met messingen ramskoppen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de cassolettes en biscuit, décorées de scènes aux putti et aux fleurs en relief, anses en forme de têtes de bélier. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 300 / 500 -
#344Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux chiens”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 280 -
#199Frans Keelhoff
“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 600 / 1000