Similar lots by type
-
#642
“Vogels in een fruitboom”. Gouache op zijde.
“Oiseaux dans un arbre fruitier”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 84 x 55 cmEstimate: € 260/280 -
#709
“Polonia”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1979.
“Polonia” Aquarelle sur papier. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 30 x 83 cmEstimate: € 40/50 -
#842M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#292Isabelle
“Vrouwelijk naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 117 x 82 cmEstimate: € 50/60 -
#424V. Voronjuk
“Vissersboten bij zonsondergang”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 10 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#734Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
Een paar studies voor een herenportret. Houtskool op papier. Gemonogrameerd.
Deux études pour un portrait d’homme. Fusain sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#39Isidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
Voorstudie voor “De strandwandeling”. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
Etude pour “Promenade à la plage”. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#949Roman ZuzukPeriod: °1961
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#434E. Toufin (?)
“Voetbrug over een gracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902 (?).
“Pont piéton au dessus d’une fleuve”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1902 (?).No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#224H. W. Van Raden
“Bloemenstilleven”. Reproductie.
“Nature morte aux fleurs”. Réproduction.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#752
Een potloodstudie met een schaap en een geit op papier. Onleesbaar gemonogrameerd. XIXe eeuw.
Etude en crayon sur papier d’un mouton et d’une chèvre. Illisiblement monogrammée. XIXe siècle.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#422
Een lot van zeventien tekeningen, houtskool, inkt en gouache op papier.
Un lot de 17 dessins en encre, gouache et fusain sur papier.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#269Kagen
“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#429Karel Van Nuffel
“Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.
“Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 20/30 -
#12Jan Kennis
“Meisjesportret” en “Zelfportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune fille” et “Autoportrait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 27 & 34 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#2A. Van Deuren
“Stadszicht met rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville au bord d’une rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 24,5 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#226
Een Hollandse linnenkast met twee grote en twee kleine gebombeerde laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan. De sleutelgaten met been. Begin XIXe eeuw.
Lingère hollandaise ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs vers le bas et à deux portes aux panneaux vers le haut. Entrées de serrures en os. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#274Pol Verlinden
“Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait et char dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#15Dupont
Een verzilverd metalen aansteker. We voegen er een kleinere aansteker van het merk Zaima aan toe.
Allumeur en métal argenté. Nous ajoutons un plus petit allumeur de la marque Zaima.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1035
Een achtdelig miniatuur tête-à-tête theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Engels werk. We voegen er twee kopjes met onderbordjes van Beiers porselein en een peper-en zoutvaatje in de vorm van vogeltjes aan toe.
Tête à tête miniature huit pièces en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs. Marque anglaise sous la base. Nous ajoutons deux tasses et soucoupes en porcelaine de Bavière et un poivrier et une salière en forme d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#305
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80/150 -
#887Gouda
Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.
Vase en poterie polychrome de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 30/40 -
#518
Een lot van tien Chinese e.a. borden met verschillende decors. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix assiettes en porcelaine de Chine et autres aux décors divers. En grande partie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1057
“Meisje”. Een beeld van gepolychromeerd gips.
“Fille”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30/50 -
#197
Buste van een meisje met bloemenhoed. Gips met donker patina. Naar Auguste Rodin. Op marmeren sokkel.
Buste d’une fille au chapeau fleuri. Plâtre à la patine foncée. D’après Auguste Rodin. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 100/150 -
#641
Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Une statuette de Bouddha assis en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100/120 -
#414Ferdinand De BraeckeleerPeriod: 1792 - 1883
“Schilder in een herberg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1826 binnen de plaat.
“Peintre dans une auberge”. Gravure. Signé et daté 1826 dans la planche.No longer availableDim. 18 x 20 cmEstimate: € 25/40 -
#970
Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.
Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/300