Similar lots by type
-
#732Serge“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#742J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#362Paul Hermans“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#4“Zicht op een binnenhofje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Toegeschreven aan Karel Jongelinghs.
“Vue d’un jardin intérieur”. Huile sur toile marouflée. Attribuée à Karel Jongelinghs.No longer availableDim. 24,5 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#679Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen en plateelwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux faïences”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50 / 100 -
#614“Personages”. Olieverf op doek. Naar een werk van Lindstrom.
“Personnages”. Huile sur toile. D’après Lindstrom.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Leon François ComerrePeriod: 1850 - 1916“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXe siècle. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#612“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#682H. De Praet“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#762R. Verbunt“Provençaals dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village provençale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#299Em. Peeters“Maria Magdalena bij het kruis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marie Madeleine au pied de la croix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#204G. Dewilde“De schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zicht op het Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du bois de Soigne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#599Joseph Laurent DijckmansPeriod: 1811 - 1888“Violist met meisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Violoniste et fille”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#794L. Apol“Bootje op een gracht in besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel.
“Petit bateau sur un canal dans un paysage enneigé. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 130 / 150 -
#394Richly“Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#705Paul HermansPeriod: 1898 - 1972“Jagersvuur in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheurtje in het neutrale gedeelte.
“Feu des chasseurs dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 102 x 132 cmEstimate: € 200 / 240 -
#242Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#202Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Landschap met personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Personnage dans un paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#219B. De Pooter“Neerhofscène in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Baron“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche à marrée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#602Mario Cortiello“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#744Leonor Fini“Diverse personages”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Personnages”. Sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#139“Zicht op Damme”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1957 en met opdracht buiten de plaat.
“Vue de Damme”. Eau-forte. Signée, datée 1957 et avec dédicace hors planche.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#557Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor. Restauratie aan één van de deksels. Onderaan gemerkt.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Restauration à l’un des couvercles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#25Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met fantasiestenen. (er ontbreekt één steentje).
Bague en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties. Serties de pierres de fantaisie. Une pierre manque.No longer availableDim. 13,25 gEstimate: € 200 / 300 -
#456Een eikenhouten staande klok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 120 / 160 -
#427GoebelDrie muziekanten van bruin gepatineerd aardewerk.
Trois musiciens en faïence à patine brune.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#528BFKEen bonbonnière van wit aardewerk met een verguld decor van bladeren en vogels. Onderaan gemerkt.
Bonbonnière en faïence blanche à décor doré de feuilles et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#821Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.
Lampe de Dieu en cuivre jaune décorée d’angelots.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#578Leontine CraaneEen lichtbruine beer. Genummerd 19.
Ours en peluche brune claire. Numéro 19.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#223“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300 / 350 -
#688Een penseelkoker van Chinees porselein met “zotjes” in het decor.
Cylindre à pinceaux en porcelaine de Chine à décor de personnages.No longer availableDim. H 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#669Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979“Haan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Coq”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150. / 200

