Other lots in this auction
-
#336
Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/40 -
#353
Een paardenkoets met personages en een lampvoet met twee jongens bij een vijver van meerkleurig porselein.
Un carrosse à chevaux et personnages et un pied de lampe avec deux garçons près d’un étang en porcelaine polychrome.No longer availableDim. 21 en 18 cmEstimate: € 60/80 -
#812L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#695
Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een kat bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en email.
Une broche en or jaune 14 carats en forme de chat sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et en émail.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 550/650 -
#381
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze vaas, een vaas met bloemendecor op groene achtergrond en een mauve gedubbelde coupe op voet. De laatste met randschilfer.
Lot de cristaux, comprenant un vase incolore, un vase à décor floral sur fond vert et une coupe doublée mauve sur piédouche. Ce dernier à éclat.No longer availableDim. h: 22 - 30 cmEstimate: € 40/60 -
#461
Een plaasteren wandversiering in de vorm van een neushoornkop.
Décoration murale en plâtre en forme de tête de rhinocéros.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#778
Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.No longer availableDim. 186 x 104 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,86 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 650/750 -
#431
Een Franse kardoeshouder van leder. Omstreeks 1800.
Gargoussière française en cuir. (Boite à sacs à poudre). Vers 1800.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/80 -
#484Cornelis
“Jonge vrouwen”. Olieverf op paneel Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Jeunes femmes”. Huile sur papier. Signé et daté ‘64.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#179
Een houten wandspiegel met zwart gepatineerd houten lijst en bekleed met koeienvacht.
Miroir en bois à patine noire et recouvert de peau de vache.No longer availableDim. 120 x 84 cmEstimate: € 100/150 -
#277
Een schotel van blauw en wit aardewerk met een decor van een hert. Delft, einde XVIIIde eeuw. Haarscheur.
Plat en faïence bleue et blanche à décor d’un cerf. Delft, fin du XVIIIe siècle. Cheveu.No longer availableDim. Ø 35,5 cmEstimate: € 120/200