#534
Een luitenantskepie van de Belgische lijninfanterie, model 1892.
#196
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
#665
Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
#801Delvaux
Een zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
#368
Een geglazuurd aardewerken theeservies met meerkleurig decor. Omstreeks 1930.
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#180
#80Baume & Mercier Genève
#216
#46
Een piëdestal van beige marmer.
Piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/50 -
#730
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct. Et de deux rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1200/1400 -
#494Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Autoportrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80/120