#339Arthur Verbeeck
“Beukendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele zeer kleine perforaties.
“Drève de hêtres”. Huile sur toile. Signée. Quelques petites perforations.No longer availableDim. 75 x 125 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#622
#493
Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 85 -
#95
Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.
#689Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uilen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd
“Hibous”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 85 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#597
Een brede houten tuinbank.
#466
Een stoomgebogen staande kapstok.
#576Naïn
#98Wood’s Ivory Ware
Een Engels theeservies, bestaande uit een theepot, melkkannetje, suikerpot, een gebakstolp, zes kopjes met ondertasjes (één ondertasje manco), zes bordjes en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine anglaise comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, une cloche à gâteaux, six tasses et soucoupes (une soucoupe manque), six assiettes et un plat. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 3 - 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#742
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#718
Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
#459
“Abendsonne”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd. Label achteraan.
“Abendsonne”. Technique mixte. Monogrammée. Avec étiquette au verso.No longer availableDim. 53 x 71 cmEstimate: € 200 / 240