Similar lots by type
-
#154Yvette LichtfusPeriod: °1925
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120/160 -
#689Reno
“Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.
“Tangram A, B, C et D”. Quatre oeuvres modernes. Acrylique sur carton. Signés et datés 2005.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#722Hilde Hendrickx
“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#669
“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Vue de ville”. Acrylique sur papier. Non signée.No longer availableDim. 116 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#239Isidore MeyersPeriod: 1836 - 1917
“Stilleven met fles en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux bouteille et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46,5 x 32,5 cmEstimate: € 120/150 -
#12Pierre Hoebrechts
Een lot schilderijen: “Landschap”, olieverf op doek, gesigneerd (60 x 90 cm), (kader beschadigd); “Personages voor bomen”, olieverf op doek, gesigneerd (58 x 90 cm), (letsels); “Meisje met honden”, olieverf op paneel, niet-gesigneerd (78 x 53,5).
Un lot de peintures: “Paysage”, huile sur toile, signée (60 x 90 cm), (cadre endommagé), “Personnages devant des arbres”, huile sur toile, signée (58 x 90 cm), (dégâts); “Filles et chiens”, huile sur panneau, non-signé (78 x 53,5 cm).No longer availableEstimate: € 25/50 -
#212Charles Van RoosePeriod: 1883-1960
“Stilleven met pioenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 550/600 -
#186
“Heilige Maria met kind. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Vierge à l’enfant”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 500/750 -
#659Reno
“Trilogie A, B & C”. Drie moderne werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2010.
“Trilogie A,B et C”. Trois oeuvres modernes. Huile sur toile. Signées et datées 2010.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#214Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Zicht op Latem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur Latem”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 180/240 -
#262Frans Laurens
Paar herbergscènes. Olieverf op doek. Gedateerd 1876 en 1878 resp. Werkte als wapenschilder voor Leopold II.
Paire de scènes d’auberge. Huile sur toile. Datées 1876 et 1878. Etait peintre d’écussons de Léopold II.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 140/200 -
#682Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000
“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
“L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.No longer availableDim. 55 x 67 cmEstimate: € 120/180 -
#679
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100/150 -
#639Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Nature morte, oignons”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 150/200 -
#654Åslund
“Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 150/200 -
#2Dennery
“Damesportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Miniature sur ivoire peinte à la main. Signée.No longer availableDim. 7 x 5,5 cmEstimate: € 40/50 -
#569H. Soto
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 120/200 -
#462Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#664E. Bouillon
“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100/120 -
#229
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 600/800 -
#219
“Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.
“Ut non confundar”. Huile sur toile. Sans signature. Plusieurs dégats. ± 1800.No longer availableDim. 75 x 101 cmEstimate: € 450/550 -
#9J. Fenton
“Kustzicht met meeuwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mouettes devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#389René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
Twee bloemenstillevens, resp. Olieverf op paneel en op board. Beide gesigneerd.
Deux natures mortes aux fleurs. Huile sur panneau et carton. Toutes les deux signées.No longer availableDim. 17 x 22 & 24 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#684Maurice Musin
“Moederschap in grijs en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maternité aux gris et rouges”. Huile sur paneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#476
Een vitrinekastje van zwartgelakt hout met bovenaan een lade met uitgestoken motief.
Une vitrine en bois laqué noir, avec au dessus un tiroir.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 100/150 -
#139J. Slagmuylder
“Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Nature morte aux hortensias”. Huile sur toile. Signée et datée ‘59.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#439Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60/100 -
#699
“Landschap met Sfinks”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Laurent.
“Paysage et Sphinx” Techniques mixtes. Porte la signature: “Laurent”.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200/240 -
#544
“Cirque”. Een reproductie naar een werk van Matisse. Frankrijk, 1990.
“Cirque”. Une reproduction d’après une oeuvre de Matisse. France, 1990.No longer availableDim. 50 x 76 cmEstimate: € 100/120 -
#469George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966
“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signée.No longer availableDim. 22,5 x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#661
Een jardinière van Chinees porselein met een decor van huiselijke taferelen op de zijkant en een Guan yin in een venster.
Une jardinière en porcelaine chinoise avec un décor de scènes ménagères et un Guan Yin dans une fenêtre.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200/250 -
#482
“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Gharbaoui.
“Composition”. Huile sur board. Porte la signature: “Gharbaoui”.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#631Lazarus TakawiraPeriod: °1952
“My girlfriend.”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Achteraan gesigneerd.
“My girlfriend”. Une statue en Serpentine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/250 -
#39B. Peré
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#122Mario Cortiello
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘76.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée ‘76.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 150/250 -
#522Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40/50