Similar lots by type
-
#284Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904
“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#297Henk Peeters
“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#245Hilde Hendrickx
“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#83
Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#170
Een theaterkijker van messing en parelmoer. In een houten kistje.
Des lunettes de théâtre en laiton et nacre. dans un coffret en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/60 -
#49
Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 6,5 cmEstimate: € 100/150 -
#122
Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableOnline onlyDim. h: 31,5 cmEstimate: € 200/240 -
#257Henri Cassiers
“Molenlandschap”. Chromolitho. In de plaat gesigneerd. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienna.
“Paysage au moulin”. Chromolitho. Signée dans la planche. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienne.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 62,5 cmEstimate: € 40/50 -
#42
Twee borden van Aziatisch porselein, waarbij één Imari en het andere Chinees met een blauw en wit decor van planten.
Deux assiettes en porcelaine dont une d’Imari et l’autre chinoise à décor bleu et blanc de plantes.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 40/50 -
#298
Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.
Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 50/70 -
#273Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 64 cmEstimate: € 150/250 -
#354
Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 44 & 42 cmEstimate: € 200/300 -
#198
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#5
Een vierdelig koffie- en theestel van tin op een rond dienblad.
Garniture à café et à thé en étain sur un plateau rond.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 25/35 -
#322Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60