Similar lots by type
-
#699Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#659Edouard MesensPeriod: 1903 - 1971
“Abstracte figuren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Figures abstraites”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 200/240 -
#504
“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50/60 -
#379
“Scène met vrouwen en paraplu’s” . Een lithografie. Gesigneerd Guy Cambier en genummerd 24/100 buiten de plaat.
”Scène de femmes et parapluies”. Une lithographie. Signée Guy Cambier et numérotée 24/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/100 -
#642Jos SchippersPeriod: 1868-1950
“Hond”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1907.
”Chien”. Crayon sur papier. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 60/80 -
#652Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977
“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 120/180 -
#312
“Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35/50 -
#662Paul JoostensPeriod: 1889-1960
“Sirenes”. Een studietekening. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Sirènes”. Une étude. Crayon sur papier. Avec estampe d’atelier.No longer availableDim. 24 x 23 cmEstimate: € 200/240 -
#14
Twee informatieborden van de provinciale bestrijding der tuberculose.
Deux feuillets d’information concernant la tuberculose.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905
“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60/100 -
#329Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Dorpszicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Vue sur le village”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946
“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#672Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Afrikaanse vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51.
”Femme africaine”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘51.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100/160 -
#579Eddy ThomasPeriod: °1934
“Halssnoer”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Collier”. Un dessin de crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#674
“Het glazen muiltje”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘HS 21’. Toegeschreven aan Hugo Scheiber.
”L’escarpin en verre”. Aquarelle sur papier. Monogramme ‘HS 21’. Attribué à Hugo Scheiber.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 100/180 -
#759
“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#252Mari Ten KatePeriod: 1831 - 1910
“Romeinse vrouwen aan de waterplaats”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 99 cmEstimate: € 2160/280 -
#314Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#782Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015
“Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#669Béla KadarPeriod: 1877 - 1956
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘22.
”Composition abstraite”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘22.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 100/160 -
#54
“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#664William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935
“Boszicht”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue forestière”. Pastel sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#24Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
“Meisje met appelen”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
”Jeune fille et pommes”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 35/45 -
#349Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Dorpszicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
”Vue sur le village”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#521
“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#623
Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
Une statue en bronze représentant trois chinois qui rient.No longer availableDim. l: 35, h: 20 cmEstimate: € 260/280 -
#690
Een zilveren armband met gouden toets.
Un bracelet en argent, touche dorée.No longer availableDim. 24,54 gEstimate: € 100/150 -
#173
Een driedelige doopset van 950‰ zilver. Franse keuren. 1933.
Un ensemble de baptême en trois pièces en argent 950‰. Poinçons français.No longer availableDim. 365,8 gramEstimate: € 100/160 -
#96
Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#614Mathieu Poncelet Le Jeune à Dinant
Een grote staande klok in eikenhouten kast met fraai gebeeldhouwde versieringen in Lodewijk XV-stijl. Het werk met een handgeschilderd dag-nachtmechanisme en met een tinnen wijzerplaat op een gedreven en gegraveerde messingen achtergrond. Maaslands werk, XIXde eeuw.
Une grande horloge de vestibule, armoire en chêne, décorations sculptées style Louis XV. Le travail jour-nuit peint à la main, cadran en étain sur fond en laiton gravé et repoussé. Travail mosan, XIXe siècle.No longer availableDim. 276 x 70 x 40 cmEstimate: € 500/1000 -
#80
Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400/500 -
#204
Klokstel van zamac met details in rood marmer. Bestaande uit twee kandelaars op klauwpoten en en pendule versierd met een classicistische vrouwenfiguur. Frankrijk, einde XIXde eeuw.
Une garniture de cheminée en régule, détails en marbre rouge. Comprenant deux candélabres sur griffes et une pendule décorée de figure féminine classique. France, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#417
Een vaas en een coupe van groen en kleurloos kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Un vase et une coupe en cristal vert et incolore. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 10 & 18 cmEstimate: € 60/100 -
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/40 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,50 ct. VVS-VS.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,050 ct. VVS-VS.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 3300/3500 -
#812
Vier stuks roze kristal van Val Saint-Lambert en Bohemen.
Quatre pièces en cristal rose Val St. Lambert et Bohème.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50/80