Other lots by Dolphyn
#421Een Chinees houten juwelenkastje met messing beslag en jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box with brass fittings and jade inlay.No longer availableDim. 18 x 11 x 14cmEstimate: € 120 / 180 -
#325Een oude zilveren beker, 70 gram, gedateerd 1833.
An old silver cup, 70 grams, dated 1833.No longer availableDim. h 7.3 x Ø 7 cmEstimate: € 30 / 40 -
#471Stef Uiterwaal Crystal LeerdamPeriod: 1889-1960"Madonna met kind". Een gesatineerd persglazen Art Deco sculptuur op porseleinen lichtvoet, ontwerp door Stef Uiterwaal voor Glasfabriek Leerdam 1929. Label onderaan en verso monogram. Kleine schilfer onderzijde.
#214M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#267Een paar aardewerken vazen, met gedrukt blauw decor van bloemen en romantisch landschap. Genummerd en gemerkt onderaan. Eén haarscheur aan de bovenrand.
A pair of earthenware vases, with printed blue decoration of flowers and romantic landscape. Numbered and marked on the bottom. One hairline crack on the upper rim.No longer availableDim. h 34 cm -
#92José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Kadezicht met vissersboot.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Quayside view with fishing boat." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 120 / 160 -
#368ImariEen paar Imari porseleinen vazen met floraal decor beschilderd. 1 met barst onderaan.
A pair of Imari porcelain vases painted with floral decoration. One with a crack at the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø14cmEstimate: € 40 / 60 -
#225Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kgEstimate: € 550 / 750 -
#310PontiacEen vergulde dames zakhorloge met bloemversiering aan de achterkant.
#190Een 18 kt witgouden strikvormige broche.
An 18kt white gold bow-shaped brooch.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 180 / 250