Other lots by Dolphyn
#271Een lot strips, bestaande uit 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen en 20 gemengde titels.
A lot of comics, consisting of 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen, and 20 mixed titles.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en telkens een Tahiti parel.
An 18 kt white gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct. and each with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#294René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Bloemenstilleven in zwarte vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flower still life in black vase." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#144Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Vissersboot bij avondval”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"Fishermen's Boat at Dusk". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 23,5 x 15,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#117EdisonEen lot van 33 phonograph cilinders in originele kokers. Diverse titels, hoofdzakelijk gemerkt Edison.
A lot of 33 phonograph cylinders in original cases. Various titles, mainly marked Edison.No longer availableDim. 11 x Ø7cmEstimate: € 150 / 200 -
#27Een trench-art obus met een deksel waarop een zwijntje, een militair embleem en 2 kogels vooraan.
A trench art shell with a lid featuring a little pig, a military emblem, and 2 bullets on the front.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#394“Sweet Love”. Een beeldje, materie onbekend, van een zittende Putti. Verso getiteld en genummerd 1/8.
#454Hokusai Mangwa“Hokusai Mangwa”. Een lot van 3 Japanse houtsnedes op papier. Uit serie Hokusai Mangwa volume 11, gedateerd 1834.
#418Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
A lot of 2 old Tintin books, Mannen op de maan and Raket naar de maan.No longer availableEstimate: € 50 / 80