Other lots by Dolphyn
#667BochEen vintage vaasje, draagt een sticker Boch.
A vintage vase, bears a Boch sticker.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#283Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius.
A violin with case for restoration, inside which it bears a label indicating Antonio Stradivarius.No longer availableDim. 73cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Fritz KlimschEen porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
#105Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#582Gust Smet“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
#521Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#15Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.
A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#325Een oude zilveren beker, 70 gram, gedateerd 1833.
An old silver cup, 70 grams, dated 1833.No longer availableDim. h 7.3 x Ø 7 cmEstimate: € 30 / 40 -
#225Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kgEstimate: € 550 / 750 -
#602Hubert Bellis“Rozentuil”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
#19Jaak Gorus‘Oosterweel’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat.
"Oosterweel", an etching by Jaak Gorus, signed outside the plate.No longer availableDim. h 14 x b 23 cmEstimate: € 100 / 150