Other lots by Dolphyn
#690Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
#501Fritz KlimschEen porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
#583Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel. Eind 19e eeuw.
A three-piece fireplace set made of black marble with engravings in the decoration, consisting of a clock and two cassolettes. With pendulum and key. Late 19th century.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#578Een paar Chinees porseleinen penseelvazen met diverse figuren in het decor.
A pair of Chinese porcelain brush pots with various figures in the decoration.No longer availableDim. 28 x Ø12cmEstimate: € 125 / 175 -
#154Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#284Amadeo Sica‘Marktscene te Napels, olieverf op doek, gesigneerd Amadeo Sica.
"Market scene in Naples, oil on canvas, signed by Amadeo Sica."No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191SAMUD“Mobilgrave”. Een houten 5 octaafs, stille oefenpiano, met plaquette gemerkt; “MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER”. Incusief sleuteltje. Medio 1900.
"Mobilgrave." A wooden 5-octave silent practice piano, with a plaque marked; "MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER." Including a key. Circa 1900.No longer availableDim. 11 x 34 x 93cmEstimate: € 200 / 250 -
#214M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#186Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
A set of 4 oak chairs with upholstered seats and Chippendale feet. 2 armchairs, 2 standard.No longer availableDim. H: 100-102 cmEstimate: € 50 / 70