Other lots by Dolphyn
#207Val Saint LambertEen Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, model Eifel.
A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, Eifel model.No longer availableDim. h 35 x Ø 10,5 cm 1 kgEstimate: € 300 / 400 -
#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
#167H. Moyson et Cie.Een schouwklok in de vorm van een engel met artistieke ambitie gemaakt in biscuit op een sokkel van messing en marmer. H. Moyson et Cie. Anvers.
A mantel clock in the shape of an angel with artistic ambition, made in biscuit on a brass and marble pedestal. H. Moyson et Cie. Antwerp.No longer availableDim. 47 x 33 x 26 cmEstimate: € 250 / 350 -
#601Een cloisonné vaas met blauwe achtergrond en een decor van bloemen.
A cloisonné vase with a blue background and a flower decoration.No longer availableDim. h 31 x Ø 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#15Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.
A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#105Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#148Delvaux“Model Amitié”. Een zwart lederen rugzak met certificaat.
"Dancer". A bronze statue on a pedestal made of alabaster, onyx, and marble. Inspired by a work by Chiparus.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 160 / 190