Other lots by Dolphyn
#57Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een verguld spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl, een kleine wandconsole, een wapenschild, en vier ornamenten.
#390Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150 -
#581MärklinMärklin Ho, RET 800 elektrische locomotief, gefabriceerd tussen 1965-1969, met originele verpakking.
Märklin Ho, RET 800 electric locomotive, manufactured between 1965-1969, with original packaging.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#680Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#692Een lot van 4 Art Deco geslepen Champagneglazen.
#157Daniel George CollinsPeriod: 1899Een zilveren schaal op voet, gemerkt Sheffield, England, 1899 met als zilversmid Daniel George Collins. 390 gram.
#583Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel. Eind 19e eeuw.
A three-piece fireplace set made of black marble with engravings in the decoration, consisting of a clock and two cassolettes. With pendulum and key. Late 19th century.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#240Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 7,5 gEstimate: € 900 / 1000 -
#141Christofle FranceEen bestek voor 6 personen, 64 stuks van Christofle bestaande uit 6 grote en 6 kleine messen, 6 grote en 6 kleine vorken, 6 grote en 6 kleine lepels, 12 taartvorkjes, 12 mokkalepeltjes, 1 pollepel, 1 taartschep, 1 serveervork en 1 serveerlepel.
A set of cutlery for 6 people, 64 pieces by Christofle consisting of 6 large and 6 small knives, 6 large and 6 small forks, 6 large and 6 small spoons, 12 cake forks, 12 coffee spoons, 1 ladle, 1 cake server, 1 serving fork, and 1 serving spoon.No longer availableDim. l 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#312J Callaert“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Recto label.
"Still life with flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Recto label.No longer availableDim. 23 x 17cmEstimate: € 40 / 60