Similar lots by type
-
#212Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 2000/2500 -
#252Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/130 -
#539A. Koster van Groos
“Vrouw op stoel in profiel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Femme assise sur une chaise, en profil”. Huile sur panneau. porte un monogramme.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 200/240 -
#561
Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.
Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 360/380 -
#242G. Lor
“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#174G. Vander Cammen
“Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 158 cmEstimate: € 200/240 -
#422Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Baladeur en Campine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#588
Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.
Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320/400 -
#572Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek.
”Chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée. Déchirure sur la toile.No longer availableDim. 48 x 75 cmEstimate: € 400/600 -
#249J.J. Toulon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#592
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#172Willem Jodocus EngelbertsPeriod: 1809 - 1887
“Man bij een deurpost met blaffend hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Homme et petit chien aboyant auprès d’une porte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 29 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#637
Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.
Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 200/220 -
#685
Een japans kortzwaardje met benen handvat en schede, versierd met gesculpteerde personages en een draak. Met houten sokkeltje.
Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 120/140 -
#644M. Holstein - De Vos
“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#542M. Pouret
“Herfstochtend in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Matin en automne en Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#719Verdonk
“Brug over een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont par dessus le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#607
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.
Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Sur socle en bois et fer sculpté.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 320/400 -
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839
“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800/1000 -
#169Werner Van HoylandtPeriod: °1951
“Stilleven met boeken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, livres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#722Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op Lier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
”Vue sur Lier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100/150 -
#184Charles (?) Lebon
“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. A rafraîchir.No longer availableDim. 163 x 199 cmEstimate: € 400/600 -
#597
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.
Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Avec socle en bois et fer sculpté.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 320/360 -
#224Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1971
“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
”Vue sur la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 81 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#777
Een kruisbeeld van notenhout met een fijn gesculpteerde corpus. Omstreeks 1800.
Un crucifix en noyer à corpus finement sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/100 -
#769Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#17
Bonbonnière in kleurloos kristal op verzilverde voet.
Bonbonnière en cristal incolore sur piédouche argenté.No longer availableDim. H 25 cm; B 26,5 cmEstimate: € 50/60 -
#346
Een paar kuipfauteuils in Lodewijk XV-stijl met cannage en met groen fluwelen bekleding.
Deux fauteuils à sièges baquets style Louis XV , cannage et revêtement en velours vert.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60/100 -
#555
Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 200/220 -
#841
Twee gebeeldhouwde stoelen met gevlochten zit, versierd met een rocaille op de leuning.
Deux chaises sculptées avec assises cannées, décorées de rocaille sur le dos.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#789
Een bronzen godslamp met opengewerkte bladermotieven en een rood glazen kapje.
Une lampe de sanctuaire en bronze à décor de feuilles ajourés et un abat-jour en verre rouge.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 120/200 -
#815
Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50/70 -
#559
Een diep schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van negen perziken. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de neufs pêches. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 200/220 -
#544Åslund
“Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 150/200 -
#651
Een paar dekselvazen van Chinees porselein, gedecoreerd met scènes van de Keizerlijke hofhouding in cartouches op een meerkleurige en vergulde achtergrond van bloemen en vlinders. De deksels getooid met een tempelleeuw met bal. Met houten sokkels. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de la Cour Impériale en cartouches sur un fond polychrome et doré d’oiseaux et de papillons.No longer availableDim. h: 52 cm (z.s.)Estimate: € 300/500 -
#548
Een grote schotel van Imariporselein met een decor van bloemen, personages en een landschap. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Un grand plat en porcelaine Imari avec un décor de fleurs et personnages dans un paysage. Marque sous la base;No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120/200