#621
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#99
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
#604
Een paar gietijzeren tuinvazen op sokkel.
#340
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 350/450 -
#467
Een dodenbeeldje van de godin Oesjabti en een gesculpteerd ivoren krokodil.
Statuette des morts représentant la déesse Oesjabti ainsi qu’une crocodile en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 19 cm l: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#691
“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
#394
#634
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#22
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400/500 -
#115
Een paar manchetknopen en hemdenknoopjes van 14 karaat geel goud.
Paire de boutons de manchettes et de boutons de chemise en or jaune 14 K.No longer availableDim. 12,61 gEstimate: € 250/350 -
#597
Een brede houten tuinbank.
#645
Een eikenhouten wandconsole met twee laden.
Console en chêne ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 83 x 168 x 52 cmEstimate: € 180/240