Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

“Portret van een adellijk personage”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

”Portrait d’une personnalité noble”. Une gouache chinoise sur soie.
Dim. 90 x 45 cm
SKU: 2508200629.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #629
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #411

    Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.

    Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #793

    Een paar messingen kandelaars. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.

    Une paire de candélabres en laiton. Flandre, XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #720

    Een zwartgelakt wandtafeltje met èèn lade. XIXe eeuw.

    Console laquée noire ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. 55 x 76 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #511

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #757

    Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Deux petites et une grande assiette en faïence polychrome de Rouen.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #39
    Leon Danchin

    “Canards” & “Chien de chasse aux canards”. Twee lithografieën, gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat.

    “Canards” & “Chien de chasse aux canards”. Deux lithografies signées par Leon Danchin hors planche.
    No longer available
    Dim. 35x60 & 25x25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #759
    Les Ateliers L. M. à Bordeaux

    Een thermometer achter glas.

    Thermomètre sous verre.
    No longer available
    Dim. 102 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #104

    Een paar nachtelijke landschappen op paneel. Gemonogrammeerd.

    Paire de paysages nocturnes sur panneau. Monogrammés.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #177

    “Danseres uit het interbellum”. Een bronzen beeld naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.

    “Danseuse art déco”. Sculpture en bronze d’après Agathon Léonard. Sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #368

    Een opengewerkte siervaas van Parijs’ porselein met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Vase ajouré en porcelaine de Paris à décor doré et polychrome de fleurs peint à la main. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #558

    Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een pad met ratten, krekels en een schildpad. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    Netsuké finement sculpté en forme d’un crapaud portant des rats, des sauterelles et une tortue. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #427

    “Erotiek in de kunst”. Een kunstboek. Angelika Luthesius & Gilles Néret. Ed. Taschen, 1998.

    “Erotiek in de kunst”. Livre d’art. Angelika Luthesius et Gilles Néret. Ed. Taschen, 1998.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 26
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More