Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
A. Dies

“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).

"Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).
Dim. 57 x 47 cm
SKU: 1804230529.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #529
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #426

    Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.

    A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.
    No longer available
    Dim. h 141 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #403

    Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.

    A Chinese porcelain vase with famille rose decor.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #316

    Een notenhouten korinthische zuil. Eind 19de eeuw. Met sporen van verguldsel.

    A walnut Corinthian column. Late 19th century. With traces of gilding.
    No longer available
    Dim. h 184 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #639

    Vijf affiches van de Compagnie Générale Maritime ontworpen door Pierre Fix-Masseau. Titels: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan indien”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. Op geglaceerd papier.

    Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #579
    Agostino Pezotta

    “Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.

    "Night over the city". Oil on canvas. Signed and "Bergamo".
    No longer available
    Dim. 66,5 x 76,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #643
    Doyen

    Een lipvormige getrokken kristallen vaas mauve in de massa.

    A lip-shaped drawn crystal vase mauve in the mass.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40
  • #276

    Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.

    A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 77 x 110 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #385

    “Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.

    “Geometric sculpture”. An image in plaster. Illegibly signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 x 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #90
    Sandoz

    Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.

    An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.
    No longer available
    Dim. 18 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #247
    De Kat

    “Vrouw met bloemenkrans.” n beeld als lampenvoet. Art Deco.

    “Woman with garland of flowers.” Bronze statue as a lamp base. Art Deco.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #389

    “Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Abstract portrait”. A painting, mixed media on paper/panel. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 750
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More