Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een burgervrouw”. Gouache op papier. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd 1867.

“Portret van een burgervrouw”. Gouache op papier. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd 1867.

”Portrait d’une femme”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1867.
Dim. 47 x 37 cm
SKU: 2602190344.
Categories: Gouache, XIXe eeuw.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #344
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #632
    Louis Gallait
    Period: 1810 - 1887

    “Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.

    ”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #323

    Een kistje van zwartgelakt hout, versierd met Boullemarquetterie van messing en schildpad en met bronsbeslag. Binnenin twee porseleinen flesjes en een dekseldoosje met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.

    Un coffret en bois laqué noir, décoration de marqueterie Boulle en laiton et tortue, montures en bronze. Deux flacons en porcelaine et une petite boîte polychrome à l’intérieur du coffret.
    No longer available
    Dim. 17 x 30 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #246

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #196

    Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 85 x 125 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #253

    “Prudentia” & “Justitia”. Twee oude tapisserieën. De begeleidende tekst gerestaureerd.

    ”Prudentia” & “ Justitia”. Deux anciennes tapisseries. Le texte accompagnant à été restauré.
    No longer available
    Dim. 42 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #48

    Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw.

    Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 34,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #409
    M. Morre

    “Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 31
    Estimate: € 20 / 30
  • #874

    “Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.

    ”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #116

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #354
    Joseph Van Luppen
    Period: 1834 - 1891

    “Zicht te Sedan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1872.

    ”Vue à Sedan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1872.
    No longer available
    Dim. 20 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #609

    “Stilleven”. Plakkaatverf. Draagt een monogram K.L. ‘55. Toegeschreven aan Kurt Lewy.

    ”Nature morte”. Gouache. Porte un monogramme K.L. ‘55. Attribué à Kurt Lewy.
    No longer available
    Dim. 17 x 11,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #573

    Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #715

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #624
    Louis Van Kuyck
    Period: 1821 - 1871

    “Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #682

    “Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.

    ”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #692
    René Morren
    Period: 1868 - 1941

    “Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #617

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #529

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #208

    “Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.

    ”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #259

    “Portret van een Hollandse vrouw. Olieverf op paneel, Een XIXde eeuws werk. Lichte schade aan het voorhoofd.

    ”Portrait d’une femme hollandaise”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Petit dégât au front.
    No longer available
    Dim. 39 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #785

    Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. XIXe eeuw.

    Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #740

    Een spiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    No longer available
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #73
    Philipp Kittler
    Period: 1861 - 1944

    “De bokser”. Een beeld van zamak op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

    ”Le boxeur”. Une statue en régule sur socle en marbre vert. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #721

    Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.

    Deux masques africains en ébène sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,83 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    ”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 6,80 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #648

    Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.

    Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #533

    Een Guanyin van blauw en wit Chinees porselein. Achteraan gemerkt Da Qing Kangxi Nian Zhi.

    Un Guan Yin en porcelaine de Chine bleue et blanche. Marque au dos: Da Qing Kangxi Nian Zhi.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #630

    Een machinaal blauw wollen tapijt.

    Un tapis en laine bleue.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #342
    Marten Melsen
    Period: 1870 - 1947

    “Bedelaar nabij een drukke boulevard”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een apocriefe handtekening.

    ”Mendiant près d’un grand boulevard”. Huile sur toile marouflée. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24

    “Boomgaard”. Gravure. Gemonogrammeerd W.V. en toegeschreven aan Walter Vaes.

    ”Verger”. Une gravure. Monogramme W.V. et attribué à Walter Vaes.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #575

    Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.

    Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #431
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    Acht diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.

    Huit livres divers, illustrations par l’artiste.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #616
    Kirman

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt, gedecoreerd met bloemenmotieven.

    Un tapis d’Orient en laine noué main, décorations de motifs de fleurs.
    No longer available
    Dim. 365 x 270 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More