Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
Barony

“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.

"Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.
Dim. 37 x 32 cm
SKU: 1804230122.
Category: Paneel.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #122
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #374

    “Abstract”. Gemengde techniek verguld met reliëf. Etiket op achterzijde.

    "Abstract". Mixed media gilt with relief. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #39

    “Straatlandschap bij valavond”, een schilderij olieverf op paneel.

    “Street landscape at dusk”, a painting oil on panel.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #402
    Sugai

    “Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier geplakt op paneel. Onderaan gesigneerd “Sugai”.

    "Asian portrait". A drawing, ink on paper pasted on panel. Signed on the bottom "Sugai".
    No longer available
    Dim. 54 x 38 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #472
    Jef Sempels

    “Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.

    Lady in Red. A painting, mixed media on panel, signed on the bottom "Jef Sempels 03-1993".
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Wilhelmus Van Der Salm
    Period: 1918-1985

    “Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.

    Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".
    No longer available
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482
    Wilhelm Mechnig

    “Bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “Wilhelm Mechnig”.

    "Flower Vase". A painting, oil on panel. Signed at the bottom "Wilhelm Mechnig".
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #49
    Hector Depraet

    “Molen te Oostende”, een schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “H. Depraet”

    “Molen te Oostende”, a painting oil on panel, signed at the bottom “H. Depraet”
    No longer available
    Dim. 23 x 18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #109
    Albert Jurardus Van Prooyen

    “Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.

    "Meadow view with cows". A painting, oil on copper. Signed at the bottom "AJV Prooyen".
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #254
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #459
    Maurits Van Saene

    “Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 30
    Estimate: € 400 / 600
  • #389

    “Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Abstract portrait”. A painting, mixed media on paper/panel. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #202

    “Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.

    "Fishing boats on the beach". A 19th century painting, oil on panel. From the Van Herck catalogue.
    No longer available
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #99
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #305

    Een Art Deco lampje op marmeren blad met bronzen zwaan.

    An Art Deco lamp on marble top with bronze swan.
    No longer available
    Dim. 18 x 31 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #44

    “Rivierlandschap met boot op dok”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan onleesbaar gesigneerd.

    "River landscape with boat on dock". A painting, oil on canvas, signed illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 38cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29
    L.G.W.

    “Farmhouse - Petersfield.” Een paar landschappen met beek, huis en eenden. Gesigneerd, en gedateerd 1897. Olieverf op doek.

    “Farmhouse - Petersfield.” A pair of landscapes with stream, house and ducks. Signed and dated 1897. Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 25 x 16,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #461

    Een bronzen beeldje van een danseres.

    A bronze sculpted figurine of a dancer.
    No longer available
    Dim. 52 x 35 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #477
    Hattakitkosol Somchai
    Period: 1934-2000

    “Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.

    Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.
    No longer available
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #27

    Een metalen fotokader met hellebaarden en helm met pluimen, met oude foto van een bezorgd kind.

    A metal photo frame with halberds and plumed helmet, with an old photo of a worried child.
    No longer available
    Dim. 31 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #136

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl. (AID1476).

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style. (AID1476).
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #375

    Een vintage design lamp in de vorm van een oranje zeepaardje.

    A vintage design lamp in the shape of an orange seahorse.
    No longer available
    Dim. 60 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.

    A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #675

    Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.

    A colored plastic chandelier. Italy, 1960s.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #16
    Windsor

    Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor armchair, 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #65

    Een kleine bronzen deurklopper in de vorm van een zittende man met opschrift “Devil”. XIXde eeuw.

    A small bronze door knocker in the shape of a seated man with the inscription "Devil". XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More