#131Royal Dux“2 zusjes met hond”. Een grote Royal Dux groep, model 757. Vroeg 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
#7UrartEen zwart marmeren kandelaar in de vorm van een Ionische zuil met zilveren ornamenten. Onderaan gemerkt Urart 925.
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,74 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#158SèvresEen set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.
#98“Theatre TinTin”. Een vintage poppenkast set met 5 poppen van Kuifje, Haddock, Zonnebloem, Janssen en Bobbie.
"Theatre TinTin". A vintage puppet theater set with 5 dolls of Tintin, Haddock, Professor Calculus, Thompson, and Snowy.No longer availableDim. 100 x 55cmEstimate: € 200 / 250 -
#551Een brons gesculpteerde luchter met 6 lichtpunten en melkglazen kapjes. Organisch gevormde armen.
A bronze sculpted chandelier with 6 light points and milk glass shades. Organically shaped arms.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#224Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 69 x 91cmEstimate: € 200 / 300