Similar lots by type
-
#849louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#862M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#196Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#116Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#859S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#174“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#619Chetan“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400 / 500 -
#617Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#246Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#715Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#854Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#679“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#754Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.
”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#208“Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.
”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#852“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#759Van Dalen“Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#224Georges Steel“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 300 -
#274Bernard De Bruyn“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#864“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#785Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. XIXe eeuw.
Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#49Een boek over Frans Van Immerseel, met opdracht en signatuur, evenals twee prentkaarten, eveneens gesigneerd.
Un livre en relation avec Frans Van Immerseel, avec dédicace et signature, et deux cartes également signées.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#122Albert De Deken“De vaart te Schoten.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1968.
”Le canal à Schoten”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 71 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#863Twee Brusselse hoornvaasjes onder stolpen.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles sous cloches.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25 / 45 -
#735Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#487Een Afrikaans mes en schede evenals zes pijlen met ijzeren punten. D.R.C.
Un couteau africain avec fourreau et six flèches avec pointes en fer. RDC.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#669Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#795De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#4Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Tien diverse losse prenten, een kalenderblad voor augustus 1928, 12 Liebig chromo’s “Tijl Uilenspiegel” door Felix Timmermans, alle met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Dix estampes différents, une feuille de calendrier d'août 1928, 12 chromos Liebig, “Tijl Uilenspiegel” par Félix Timmermans, tous signés par l’artiste.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#704Een Japanse houtsnede uit de reeks “Zesendertig gezichten op Mt. Fuji naar Hokusai.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Trente-six vues sur le Mont Fuji et Hokusaï”.No longer availableDim. 24 x 33,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#7“Ouden Gouden Helm”, “Gouden leeuw” & “Gulden Vlies”. Drie heruitgaven van XVe eeuwse Vlaamse munten, uitgegeven door ‘VZW Bedevaart naar de graven van de IJzer’ in 1982, 1983 en 1984. Verguld brons.
”Ouden Gouden Helm”, “Gouden leeuw” & “ Gulden vlies”. Trois ré-éditions de pièces flamandes du XVème siècle, edité par ‘VZW Bedevaart naar de graven van de Ijzer’ en 1982, 1983 et 1984. En bronze doré.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#583“Oude wijzen met kinderen”. Een beeld van gesculpteerd Chinees mahoniehout.
”Vieux sage et enfants”. Une statue en acajou sculpté chinois.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 50

