Other lots in this auction
-
#890
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 5 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste de ± 5 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#249Linteloo
Een lederen salon bestaande uit een tweezit, 220 x 100 x 70 cm, en een ligzetel 150 x 77 x 90 cm. Beide met een houten structuur bekleed met wit gecapitonneerd leder. Periode 1980.
Un salon en cuir comprenant un canapé à deux places, 220 x 100 x 70 cm, et une chaise-longue, 150 x 77 x 90 cm. Tout deux avec une structure en bois, revêtement en cuir capitonné. Période 1980.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#778
Een geribde fles van Imariporselein met een decor van pioenen en pauwen. Onderaan gemerkt. Restauratie aan de hals.
Une bouteille en porcelaine Imari côtelé, décor de pivoines et paons. Marque sous la base. Restauration au cou.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#134Roger Somville
“Au café”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Au café”. Une eau-forte, épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 41 x 50 cmEstimate: € 160 / 180 -
#821
Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schoteltjes, een kommetje met geaccoleerde rand, een dekseldoos en een buikvaasje.
Un lot de porcelaine Imari, comprenant quelques petits plats, un bol avec rebord accolé, une boîte à couvercle et un petit vase pansu.No longer availableDim. h: 23 cm Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#503
Een vaas van Nanking-aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35 / 50 -
#266
Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260 / 300 -
#126
Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.
Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200 / 240 -
#441
Een zwarte bureaulamp. Jaren 70.
Une lampe de bureau noir. Années ‘70.No longer availableDim. 47 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277De Vos
“Jonge vrouw bij buste”. Een art nouveau groep van tin. Gesigneerd. Onderaan gemerkt.
”Jeune femme et buste”. Un groupe Art Nouveau en étain. Signé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 350 / 400 -
#815Cornelius Andriessen, Bergen-op-Zoom
Een houten klokje. Compleet met slinger en sleutel.
Une petite pendule fabriquée par Cornelius Andriessen de Bergen op Zoom. Complet avec balancier et clé.No longer availableDim. 31,5 cm x 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#547
Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
Une paire de netsukes japonais érotiques.No longer availableDim. ± 6 cmEstimate: € 80 / 100