Similar lots by type
-
#4Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Landschap”; “Herder met kudde” (X2). Drie olieverfschilderijtjes op paneel. Allen gesigneerd.
Paysage; Berger avec troupeau (X2). Trois huiles sur panneau. Toutes signées.No longer availableDim. 15 x 25; 22 x 32 & 2( x 35 cmEstimate: € 75 / 120 -
#239Charles RousseauPeriod: 1862 - 1916“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
Le Lecteur. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#492“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#194Jos SchippersPeriod: 1868-1950“Aapje met boeket”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan.
Singe au bouquet. Huile sur panneau. Signée et dédicacée au dos.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#274Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?“Weg langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Route le long d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#252Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219Krynski“Portret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2004.
Portrait. Huile sur panneau. Signé et daté 2004 au dos.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 250 / 300 -
#294Raymond DierickxPeriod: 1904 - 1981“Brabants landschap” & “Hoeve in een landschap”. Resp. Olieverf op doek en op board. Beide gesigneerd.
Paysage brabançon & Ferme dans un paysage. Resp. Huile sur toile et sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 33 & 28 x 35 cmEstimate: € 300 / 400 -
#262Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte verfschade.
Bateaux de pêche. Huile sur toile. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#484“Uitgangsbuurt te Parijs”. Olieverf op paneel. Naar het impressionisme.
La vie nocturne de Paris. Huile sur panneau. Après l'impressionnisme.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#254Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Personages op een dijk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages sur la digue”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 74 cmEstimate: € 200 / 260 -
#369“Expressionistische bloem”. Olieverf op paneel & “Abstracte vlakkencompositie”. Olieverf op doek.
Fleur expressionniste. Huile sur panneau & Composition de surface abstraite. Huile sur toile.No longer availableDim. 61 x 79 & 24 x 19,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#609De Wit“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée '64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#462“Ogen”. Olieverf op paneel in de stijl van Cobra. Draagt monogram ‘CHP’.
“Eyes”. Huile sur panneau dans le style de Cobra. Porte le monogramme 'CHP'.No longer availableDim. 49,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#182“De aanbidding der koningen”. Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
L'Adoration des Mages. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 400 / 500 -
#299Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
Sint-Martens-Latem. Huile sur toile.No longer availableDim. 51 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#224Achille KasPeriod: 1861 - 1927“Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.
Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 300 / 350 -
#14H. Louis (?)Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#454Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Eglise. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#162“Boomrijk landschap met links de Heilige Familie met een engel die de passie-instrumenten draagt en rechts de Heilige Augustinus en zijn moeder, de Heilige Monica.” Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
Un paysage arboré avec la Sainte Famille à gauche avec un ange portant les instruments de la Passion et à droite saint Augustin et sa mère, la Sainte Monique. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#464“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.
Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#502“Abstract”. Olieverf op paneel.
“Abstrait”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 38,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#482Charles Jacobs“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#318Zes verzilverd metalen naamkaartjeshouders met verschillende diertjes. In etui
Six porte-nom en métal argenté avec différents animaux. En etui.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#104Jos Martin“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#640Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kleurloze karaf met dop, een gekleurde karaf (bovenaan beschadigd), een gekleurde vaas en een coupe op voet.
Un lot de cristal de Bohême taillé, composé d'une carafe incolore avec bouchon, une carafe colorée (abimée en haut), un vase coloré et une coupe sur pied.No longer availableDim. h: 21 - 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#79“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
La lettre d'amour. Un dessin au crayon de couleur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#98Alfons Lambert (Albert) BaggenPeriod: 1862-1937“Le printemps”. Een gebeeldhouwd albasten meisjesbuste. Gesigneerd.
Le printemps. Un buste de fille en albâtre sculpté. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#401Een paar Chinese vaasjes van cloisonné op messing met een decor van bloemen en vlinders.
Une paire de vases chinois cloisonnés sur laiton avec fleurs et papillons.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#688Val St. LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer kleine schilfer onderaan.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Epoque Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#116Een rijkelijk gebeeldhouwd eikenhouten wandmeubel met twee laden in de gordel, een tussenblad en getorste zuiltjes.
Un meuble haut en chêne richement sculpté avec deux tiroirs en ceinture, une tablette intermédiaire et des colonnes torsadées.No longer availableDim. 99 x 120 x 59 cmEstimate: € 500 / 800 -
#240Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met vier briljantjes en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 K serties de quatre diamants et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#203Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire deux portes en chêne. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 224 x 146 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#128Emile Picault“Le travail et l’épargne sont les sources du bien être”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met Parijs bronscachet.
Le travail et l'épargne sont les sources du bien être. Une statue en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de bronze de Paris.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 400 / 600 -
#677Drie stuks Keuls aardewerk, bestaande uit een kan, een kruik en een bierpul met tinnen deksel.
Trois pièces de poterie de Cologne, composées d'une cruche, d'un pichet et d'une chope à bière avec couvercle en étain.No longer availableDim. h: 28 - 46 cmEstimate: € 40 / 50


