Similar lots by type
-
#595Salvatore Ferragamo en EspritTwee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#376Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.
Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#370Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#280Liu-Jo de Jeanne en ProvenceTwee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#240Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#35VisageVier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#585Yves Saint LaurentArmbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#205Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#744F. Wouters“Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 50 / 100 -
#265Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#705Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#385Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#285Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#375Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#704Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80 / 100 -
#330Yves RocherDrie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#295Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#5Golf SportDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#360Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#634Gerard Verlinden“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220CreatureEen eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#315Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#355Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#45SwarovskiEen horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#199Frans Van Immerseel“De lange wapper”. Een glas-in-loodraam in lichtbak. Gesigneerd.
“Lange Wapper”. Un vitrail avec lumière . Signé.No longer availableDim. 90 x 144 cmEstimate: € 120 / 200 -
#625Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#502Frans Nielsen“Prismatische variaties c”. Zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 74 en gedateerd ‘81.
“Variations prismatiques c”. Sérigraphie. Signée, numérotée 74 et datée 81.No longer availableDim. 48 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#430Een grote rechthoekige wandspiegel van hout in schildpadimitatie.
Grand miroir rectangulaire en bois imitant l’écaille.No longer availableDim. 155 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#547Een Chinese wijze van gesculpteerd jade en reigers in een landschap van fijn gesculpteerd speksteen.
Sage chinois en jadéite sculpté et hérons dans un paysage en pierre de lard sculpté. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#107Een Madonna met kind van kunststof onder stolp.
Vierge à l’enfant en plastique, sous globe.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 10 / 20 -
#310Oscar de la RentaEen bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.
Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#277Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.
Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 190 -
#242Mia Scheurmans“Mannentorso”. Houtskool op papier.
“Torse masculin”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 120 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#223“De geseling van Jezus”. Een groep van gepolychromeerd eikenhout. Manco’s. Omstreeks 1600.
“La Flagellation”. Groupe en chêne sculpté et polychrome. Travail flamand, vers 1600. Quelques petits manquants.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#397Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een tuin in het decor en het ander met bloemen en een vlinder. Delft, XVIIIe eeuw. Lichte randschade.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une représentant un jardin, l’autre des fleurs et un papillon. Delft, XVIIIe siècle. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60

