Similar lots by type
-
#464“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.
Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#224Achille KasPeriod: 1861 - 1927“Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.
Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 300 / 350 -
#492“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#489“Polka dot”. Inkt op papier.
Polka dot. Encre sur papier.No longer availableDim. 29 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#544“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
Femme nue. Technique mixte sur papier. Ours monogramme.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#69Frans MasereelVier ingekaderde studietekeningen met havenzichten, waarbij drie gemonogrammeerd.
Quatre dessins d'étude encadrés avec vues de port. Dont trois monogrammés.No longer availableDim. 9 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#479“Kinderportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Kleine beschadiging aan de rechterkant.
Portrait d'enfants. Technique mixte sur papier. Porte monogramme. Légers dommages sur le côté droit.No longer availableDim. 28 x 26,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#602Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#616Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#189Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“St Antonius”. Een pentekening. Gesigneerd.
Saint Antoine. Un dessin à la plume. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#272Fr. Luyckx“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Edgar BijtebierPeriod: 1875 - 1940“Polderlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
Paysage des polders. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 25 x 46 cmEstimate: € 35 / 45 -
#192Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De Heilige mis”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.
La Sainte Messe. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#249M. Verheyen“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#89L. Lucas“De druivenverkoopster”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Op te frissen.
La marchande de raisins. Peinture à l'huile sur toile. XIXème siècle. A rafraîchir.No longer availableDim. 48 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#112“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#154Jozef Jodocus Moerenhout“Hond in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1873. Herdoekt.
Chien dans la neige. Huile sur toile. Signée et datée 1873. Retoilée.No longer availableDim. 33,5 x 46 cmEstimate: € 300 / 500 -
#382Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#59“Zeilboten”. Houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
“Voiliers”. Fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134“Terrasscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Scène de terrasse. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#79“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
La lettre d'amour. Un dessin au crayon de couleur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#259Fernand Allard l’OlivierPeriod: 1883 - 1933“Rustende soldaten”. Een studietekening, gemengde techniek op papier.
Soldats au repos. Un dessin d'étude, technique mixte sur papier.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#592GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#282“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1890.
Portrait de fille. Fusain sur papier. Signé et daté 1890.No longer availableDim. 49,5v x 34 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#271Gomez“Vrouwentorso” & “zwangerschap”. Twee kunstwerkjes van kunststof. Achteraan met stempel.
Torse de femme & Grossesse. Deux oeuvres d'art. Estampillé au dos.No longer availableDim. h: 36 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#614Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.
Deux peintures bouddhistes thaïlandaises sur soie.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#340Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 300 / 400 -
#103“Mignon. (Meisje met mandoline)” Beeld in gepatineerd brons. 19de eeuw, apocrief signatuur ‘Bouret’.
“Mignon. (Fille à la mandoline)” Sculpture en bronze patiné. XIXe siècle, signature apocryphe 'Bouret'.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 220 / 260 -
#667Een vogeltje van zamak op onyxen voetje en een koperen mannenhoofd op groen marmeren voetstuk.
Un oiseau en régule sur un socle en onyx et une tête d'homme en cuivre sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 14 & 25 cmEstimate: € 35 / 4 -
#10Twee dasspelden aan elkaar met halfedelstenen en één speld met koraal van 18 K geelgoud.
Deux pinces à cravate avec pierres semi-précieuses et une épingle avec corail en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150 -
#344Alois De LaetPeriod: 1866 - 19492 werken op papier:- “Rustende arbeider”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. (17,5 x 13,5 cm)- “Sloepen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. (17 x 24 cm)
2 oeuvres sur papier : - Ouvrier au repos. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. (17,5 x 13,5 cm) - Echaloupes. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque .(17 x 24 cm)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#351Een eend van gekleurd Muranoglas.
Un canard en verre de Murano coloré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#432“A Hossegor (Landes)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht op de verso.
A Hossegor (Landes). Huile sur toile. Signée et dédicacée au dos.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#414Erno NagyPeriod: 1881 - 1951“Portret van een lachende jongeman”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1925.
Portrait d'un jeune homme souriant. Huile sur panneau. Signée et datée 1925 au dos.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#305Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 250 / 350

